-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкця зовнішніх електромереж для реалізації стандартного приєднання малої архітекту...×-
Реконструкця зовнішніх електромереж для реалізації стандартного приєднання малої архітектурної форми - кіоску Мізоцька селищна рада вул. Богдана Хмельницького (територія ринку) та стандартного приєднання системи освітлення та поливу території в с. Уїздці, вул. Дубнівський Шлях Рівненського району (Здолбунівська дільниця)
- ID: UA-2026-09-02-008330-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267117
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по ремонту повітряних ліній (ПЛ) 10 кВ (розчищенню просік ліній електропередач (ПЛ)...×-
Роботи по ремонту повітряних ліній (ПЛ) 10 кВ (розчищенню просік ліній електропередач (ПЛ) 10 кВ) в Рівненській районній дільниці, а саме: ПЛ-10 кВ № 10-08 "Дитячий будинок», ПЛ-10 кВ № 29 "Три Копці", ПЛ-10 кВ № 124-03 "Селище"
- ID: UA-2026-08-27-000149-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30206212
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 45317000-2 Інші електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нове будівництво зовнішніх електромереж для реалізації нестандартного приєднання нежитлово...×-
Нове будівництво зовнішніх електромереж для реалізації нестандартного приєднання нежитлової будівлі сільгоспризначення в с. Оженин, вул. Краївська, Рівненського району (Острозька дільниця)
- ID: UA-2026-08-25-001082-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30178502
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нове будівництво ЛЕП-0,4кВ для реалізації нестандартного приєднання магазину в м.Здолбунів...×-
Нове будівництво ЛЕП-0,4кВ для реалізації нестандартного приєднання магазину в м.Здолбунів, вул. Б. Хмельницького (Здолбунівська дільниця)
- ID: UA-2026-08-19-009961-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30133455
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нове будівництво ЛЕП 35 кВ для приєднання установки зберігання енергії на території Сарне...×-
Нове будівництво ЛЕП 35 кВ для приєднання установки зберігання енергії на території Сарненської міської ради, Сарненського району, Рівненської області (Сарненська дільниця)
- ID: UA-2026-08-19-009729-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30133284
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Винос (реконструкція) кабельної лінії КЛ-10 кВ від КТПП-855 в с.Бармаки за межі земельної...×-
Винос (реконструкція) кабельної лінії КЛ-10 кВ від КТПП-855 в с.Бармаки за межі земельної ділянки (Рівненська міська дільниця)
- ID: UA-2026-08-18-000275-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30110143
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція зовнішніх електромереж для реалізації нестандартного приєднання нежитлової б...×-
Реконструкція зовнішніх електромереж для реалізації нестандартного приєднання нежитлової будівлі, складу в с. Оженин, вул. Залізнична, Острозьке ОТГ, Рівненського району (Острозька дільниця)
- ID: UA-2026-08-17-001063-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30097956
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нове будівництво зовнішніх електромереж для реалізації нестандартного приєднання будівлі м...×-
Нове будівництво зовнішніх електромереж для реалізації нестандартного приєднання будівлі магазину з будівельними струмоприймачами в с. Рокитне, вул. Лісова, Сарненського району (Рокитнівська дільниця)
- ID: UA-2026-08-14-006050-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30089500
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нове будівництво зовнішніх електромереж для реалізації нестандартного приєднання магазину...×-
Нове будівництво зовнішніх електромереж для реалізації нестандартного приєднання магазину продовольчих та непродовольчих товарів в м. Сарни, вул. Варшавська Сарненського району (Сарненська дільниця)
- ID: UA-2026-08-14-005504-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30088952
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нове будівництво зовнішніх електромереж для реалізації нестандартного приєднання багатоква...×-
Нове будівництво зовнішніх електромереж для реалізації нестандартного приєднання багатоквартирного житлового будинку в с. Бармаки (Рівненська районна дільниця)
- ID: UA-2026-08-13-011285-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30081216
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція зовнішніх електромереж для реалізації нестандартного приєднання спортивно-оз...×-
Реконструкція зовнішніх електромереж для реалізації нестандартного приєднання спортивно-оздоровчого комплексу з вбудованими торговими приміщеннями м. Острог, вул. Гальшки Острозької, Рівненського району (Острозька дільниця)
- ID: UA-2026-08-13-007419-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30077369
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нове будівництво зовнішніх електромереж для реалізації стандартного приєднання складу збер...×-
Нове будівництво зовнішніх електромереж для реалізації стандартного приєднання складу зберігання будівельних матеріалів в м. Здолбунів, вул. Шевченка, Рівненського району (Здолбунівська дільниця)»
- ID: UA-2026-08-13-007201-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30077156
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція ПЛ-0,4кВ від КТП-86 в с. Дворовичі Рівненської дільниці- ID: UA-2026-07-28-011770-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29934324
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція ПС 35/10 кВ Оржів з заміною ПСН-35 кВ приєднання Т-1- ID: UA-2026-07-28-011582-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29934141
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція ПС 35/10 кВ Лютинськ із заміною ВД і КЗ-35 кВ приєднання Т-1 і Т-2- ID: UA-2026-07-28-011345-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29933905
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -