-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 19/004,Тернопільська обл., Тернопільський р-...×-
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 19/004,Тернопільська обл., Тернопільський р-н, с. Мишковичі, вул. О. Кобилянської, 36
- ID: UA-2026-06-12-004747-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29520814
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 15/027, м. Одеса, вул. Василя Стуса, 2-А 2км...×-
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 15/027, м. Одеса, вул. Василя Стуса, 2-А 2км+900 м
- ID: UA-2026-06-11-010172-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29511817
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 53 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 17/008, Рівненська обл., Рівненський р-н., с...×-
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 17/008, Рівненська обл., Рівненський р-н., с. Обарів, вул. Ринкова, буд. 1, 200
- ID: UA-2026-06-11-008797-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29510450
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 17/031, Рівненська обл., м. Дубно, вул. Залі...×-
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 17/031, Рівненська обл., м. Дубно, вул. Залізнична, буд. 144
- ID: UA-2026-06-11-007836-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29509471
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 15/033, м. Одеса, вул. Василя Стуса, 3 2км+9...×-
Влаштування фундаменту цінового пілону на АЗС 15/033, м. Одеса, вул. Василя Стуса, 3 2км+900 м
- ID: UA-2026-06-11-005003-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29506668
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -