-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття дороги по провулку Енергетиків смт....×-
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття дороги по провулку Енергетиків смт. Удачне
- ID: UA-2024-04-23-013352-a
- Дата створення : 23.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21383687
Удачненська селищна рада Покровського району Донецької області ЄДРПОУ: 04341956ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття дороги по пров. Мостовий, смт. Удач...×-
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття дороги по пров. Мостовий, смт. Удачне
- ID: UA-2024-04-23-002597-a
- Дата створення : 23.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21372921
Удачненська селищна рада Покровського району Донецької області ЄДРПОУ: 04341956ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття дороги по пров. Привокзальний смт....×-
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття дороги по пров. Привокзальний смт. Удачне
- ID: UA-2024-04-23-001721-a
- Дата створення : 23.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21372052
Удачненська селищна рада Покровського району Донецької області ЄДРПОУ: 04341956ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття дороги по вул. Шевченко смт. Удачне- ID: UA-2024-04-23-000238-a
- Дата створення : 23.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21370577
Удачненська селищна рада Покровського району Донецької області ЄДРПОУ: 04341956ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття дороги по вул. 40 років Перемоги см...×-
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття дороги по вул. 40 років Перемоги смт. Удачне
- ID: UA-2024-04-23-000175-a
- Дата створення : 23.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21370516
Удачненська селищна рада Покровського району Донецької області ЄДРПОУ: 04341956ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття дороги по пров. Енергетиків смт. Уд...×-
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття дороги по пров. Енергетиків смт. Удачне Удачненської селищної ради Покровського району Донецької області
- ID: UA-2023-10-23-000027-a
- Дата створення : 23.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19367427
Удачненська селищна рада Покровського району Донецької області ЄДРПОУ: 04341956ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття дороги пров. Мостовий смт. Удачне У...×-
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття дороги пров. Мостовий смт. Удачне Удачненської селищної ради Покровського району Донецької області
- ID: UA-2023-10-23-000031-a
- Дата створення : 23.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19367425
Удачненська селищна рада Покровського району Донецької області ЄДРПОУ: 04341956ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття дороги по пров. Привокзальний смт....×-
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття дороги по пров. Привокзальний смт. Удачне Удачненської селищної ради Покровського району Донецької області
- ID: UA-2023-10-23-000023-a
- Дата створення : 23.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19367420
Удачненська селищна рада Покровського району Донецької області ЄДРПОУ: 04341956ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття дороги по вул. 40 років Перемоги с...×-
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття дороги по вул. 40 років Перемоги смт. Удачне Удачненської селищної ради Покровського району Донецької області
- ID: UA-2023-10-23-000017-a
- Дата створення : 23.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19367414
Удачненська селищна рада Покровського району Донецької області ЄДРПОУ: 04341956ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття дороги вул. Шевченко смт. Удачне Уд...×-
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття дороги вул. Шевченко смт. Удачне Удачненської селищної ради Покровського району Донецької області
- ID: UA-2023-10-23-000014-a
- Дата створення : 23.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19367411
Удачненська селищна рада Покровського району Донецької області ЄДРПОУ: 04341956ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту дороги по провул. Сонячний смт. Удачне Удачненської селищної...×-
Послуги з поточного ремонту дороги по провул. Сонячний смт. Удачне Удачненської селищної ради Покровського району Донецької області
- ID: UA-2023-10-16-000035-a
- Дата створення : 16.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19286668
Удачненська селищна рада Покровського району Донецької області ЄДРПОУ: 04341956ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття дороги по вул. Південна смт. Удачне...×-
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття дороги по вул. Південна смт. Удачне Удачненської селищної ради Покровського району Донецької області
- ID: UA-2023-10-16-000031-a
- Дата створення : 16.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19286664
Удачненська селищна рада Покровського району Донецької області ЄДРПОУ: 04341956ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття дороги по вул. Залізнична смт. Удач...×-
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття дороги по вул. Залізнична смт. Удачне Удачненської селищної ради Покровського району Донецької області
- ID: UA-2023-10-16-000030-a
- Дата створення : 16.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19286663
Удачненська селищна рада Покровського району Донецької області ЄДРПОУ: 04341956ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття дороги по вул. Рокотянського с. Се...×-
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття дороги по вул. Рокотянського с. Сергіївка Удачненської селищної ради Покровського району Донецької області.
- ID: UA-2023-08-03-013204-a
- Дата створення : 03.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18583602
Удачненська селищна рада Покровського району Донецької області ЄДРПОУ: 04341956ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття дороги по вул. Рокотянського с. Се...×-
Послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриття дороги по вул. Рокотянського с. Сергіївка Удачненської селищної ради Покровського району Донецької області
- ID: UA-2023-07-10-000053-a
- Дата створення : 10.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18353475
Удачненська селищна рада Покровського району Донецької області ЄДРПОУ: 04341956ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігТорги відміненоТорги відмінено -