-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція самопливної каналізаційної мережі від ГКНС до ОС (с.В.Криниця) під дорогою &...×-
Реконструкція самопливної каналізаційної мережі від ГКНС до ОС (с.В.Криниця) під дорогою "М2". Степногірський ЕЦВВ Запорізької області
- ID: UA-2021-06-14-001041-c
- Дата створення : 14.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10320871
Степногірська селищна рада Василівського району Запорізької області ЄДРПОУ: 25483063ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Молодіжна в смт Степногірськ Василівського...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Молодіжна в смт Степногірськ Василівського району
- ID: UA-2020-04-03-001565-a
- Дата створення : 03.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4759446
Степногірська селищна рада Василівського району Запорізької області ЄДРПОУ: 25483063ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожньогопокриття по пров. Балковому в смт Степногірськ Василівського рай...×-
Поточний ремонт дорожньогопокриття по пров. Балковому в смт Степногірськ Василівського району Запорізької області
- ID: UA-2019-04-22-000011-a
- Дата створення : 22.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3265988
Степногірська селищна рада Василівського району Запорізької області ЄДРПОУ: 25483063ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Аграрна в смт Степногірськ Василівського район...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Аграрна в смт Степногірськ Василівського району Запорізької області
- ID: UA-2019-04-22-000022-b
- Дата створення : 22.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3265944
Степногірська селищна рада Василівського району Запорізької області ЄДРПОУ: 25483063ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автомобільної дороги житлового селища від вул. Молодіжної до мікрорайону №...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги житлового селища від вул. Молодіжної до мікрорайону №3 смт Степногірськ Василівського району Запорізької області
- ID: UA-2018-09-05-000913-b
- Дата створення : 05.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2338893
Степногірська селищна рада Василівського району Запорізької області ЄДРПОУ: 25483063ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
відновлення асфальтного покуриття прибудинкової території та внутрішньоквартальної дороги...×-
відновлення асфальтного покуриття прибудинкової території та внутрішньоквартальної дороги по вул.Молодіжна б,2 смт.Степногірськ Василівського району Запорізької області - капітальний ремонт
- ID: UA-2018-05-05-000098-a
- Дата створення : 05.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1946236
Степногірська селищна рада Василівського району Запорізької області ЄДРПОУ: 25483063ДК 021:2015: 45233253-7 Влаштування тротуарного покриттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги по відновленню асфальтного покриття прибудинкової території по вул.Молодіжна бу.3,...×-
послуги по відновленню асфальтного покриття прибудинкової території по вул.Молодіжна бу.3,3а в смт.Степногірськ Василівського району Запорізької області - поточний ремонт
- ID: UA-2017-11-09-000821-b
- Дата створення : 10.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1309525
Степногірська селищна рада Василівського району Запорізької області ЄДРПОУ: 25483063ДК 021:2015: 45233253-7 Влаштування тротуарного покриттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Молодіжна в смт Степногірськ- ID: UA-2017-10-04-000157-a
- Дата створення : 04.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1195863
Степногірська селищна рада Василівського району Запорізької області ЄДРПОУ: 25483063ДК 021:2015: 45233120-6 Будівництво дорігЗавершена -