-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул.Молодіжна (від вул. Робоча до буд.1/2) в с. Ма...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул.Молодіжна (від вул. Робоча до буд.1/2) в с. Малодолинське, м.Чорноморськ Одеського району Одеської області.
- ID: UA-2026-05-15-002872-a
- Дата створення : 15.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29234562
Малодолинська сільська адміністрація ЄДРПОУ: 20987379ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття (відсипка) провулку від вул.Зелена до вул.Шевченка, 42...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття (відсипка) провулку від вул.Зелена до вул.Шевченка, 42а в с. Малодолинське, м.Чорноморськ Одеського району Одеської області.
- ID: UA-2026-05-04-011171-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29108696
Малодолинська сільська адміністрація ЄДРПОУ: 20987379ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття провулку між вул.Культурна та вул. Заводська, в с. Мал...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття провулку між вул.Культурна та вул. Заводська, в с. Малодолинське, м.Чорноморськ Одеського району Одеської області.
- ID: UA-2026-05-04-010458-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29107978
Малодолинська сільська адміністрація ЄДРПОУ: 20987379ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття (відсипка) провулку Вишневий в с. Малодолинське, м.Чор...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття (відсипка) провулку Вишневий в с. Малодолинське, м.Чорноморськ Одеського району Одеської області.
- ID: UA-2026-05-04-008873-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29106413
Малодолинська сільська адміністрація ЄДРПОУ: 20987379ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій населених пунктів"Поточний ремонт дорожного покриття мосту по вул Винокур...×-
Благоустрій населених пунктів"Поточний ремонт дорожного покриття мосту по вул Винокурова, с. Малодолинське, м.Чорноморськ Одеського району Одеської області.
- ID: UA-2026-04-21-004678-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28974916
Малодолинська сільська адміністрація ЄДРПОУ: 20987379ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт(відсипка) дорожного покриття вул.Шевченка (від буд №79 до провулку Прохоло...×-
Поточний ремонт(відсипка) дорожного покриття вул.Шевченка (від буд №79 до провулку Прохолодний), с.Малодолинське, м.Чорноморськ Одеського району Одеської області
- ID: UA-2026-04-02-001782-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28799208
Малодолинська сільська адміністрація ЄДРПОУ: 20987379ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Припинення (обмеження) газопостачання на обєкт споживача шляхом перекриття вимикаючого при...×-
Припинення (обмеження) газопостачання на обєкт споживача шляхом перекриття вимикаючого пристрою з опломбуванням
- ID: UA-2026-03-24-010557-a
- Дата створення : 24.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28710368
Малодолинська сільська адміністрація ЄДРПОУ: 20987379ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновлення газопостачання- ID: UA-2025-10-28-009863-a
- Дата створення : 28.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26916892
Малодолинська сільська адміністрація ЄДРПОУ: 20987379ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт проїжджої частини дорожнього покриття по вул.Миру в сел.Малодолинське, м.Ч...×-
Поточний ремонт проїжджої частини дорожнього покриття по вул.Миру в сел.Малодолинське, м.Чорноморськ, Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області
- ID: UA-2025-06-13-012021-a
- Дата створення : 13.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25604388
МАЛОДОЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20987379ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття вул.Зелена (від буд.№83 до перехресття вул.Е.Савінова...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття вул.Зелена (від буд.№83 до перехресття вул.Е.Савінова) в с.Малодолинське м.Чорноморськ, Одеського району Одеської області
- ID: UA-2025-04-14-007934-a
- Дата створення : 14.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25008878
Малодолинська сільська адміністрація ЄДРПОУ: 20987379ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів - Поточний ремонт дорожного покриття...×-
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів - Поточний ремонт дорожного покриття проїжджої частини вул.Нова в с. Малодолинське м.Чорноморськ, Одеського району, Одеської області
- ID: UA-2025-04-02-011115-a
- Дата створення : 02.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24897680
Малодолинська сільська адміністрація ЄДРПОУ: 20987379ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів - Поточний ремонт дорожного покриття прої...×-
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів - Поточний ремонт дорожного покриття проїжджої частини вул.Культурна в с. Малодолинське м.Чорноморськ, Одеського району, Одеської області
- ID: UA-2025-04-02-010755-a
- Дата створення : 02.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24897132
Малодолинська сільська адміністрація ЄДРПОУ: 20987379ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів - Поточний ремонт дорожного покриття прої...×-
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів - Поточний ремонт дорожного покриття проїжджої частини вул.Винокурова, в с. Малодолинське м.Чорноморськ, Одеського району, Одеської області
- ID: UA-2025-04-02-010212-a
- Дата створення : 02.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24896786
Малодолинська сільська адміністрація ЄДРПОУ: 20987379ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Припинення (обмеження) газопостачання- ID: UA-2025-03-28-007302-a
- Дата створення : 28.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24857003
Малодолинська сільська адміністрація ЄДРПОУ: 20987379ДК 021:2015: 45231223-4 Допоміжні газорозподільні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів - Поточний ремонт тротуару по вул.Зелена...×-
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів - Поточний ремонт тротуару по вул.Зелена біля школи в с. Малодолинське м.Чорноморськ, Одеського району, Одеської області
- ID: UA-2025-03-18-008704-a
- Дата створення : 18.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24746051
Малодолинська сільська адміністрація ЄДРПОУ: 20987379ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -