-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Капітальний ремонт вулиці Дружби в с. Велятино Хустського району за ДК 021:2015 – 4523000...×-
«Капітальний ремонт вулиці Дружби в с. Велятино Хустського району за ДК 021:2015 – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізнични доріг; вирівнювання поверхонь»
- ID: UA-2020-09-17-006687-a
- Дата створення : 17.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6339358
Велятинська сільська рада ЄДРПОУ: 04349975ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вулиці Садова в с.Велятино Хустського району за ДК 021:2015 – 45230000-8 Б...×-
Поточний ремонт вулиці Садова в с.Велятино Хустського району за ДК 021:2015 – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізнични доріг; вирівнювання поверхонь»
- ID: UA-2020-09-17-001218-a
- Дата створення : 17.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6329124
Велятинська сільська рада ЄДРПОУ: 04349975ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт доріг- ID: UA-2020-04-14-000870-b
- Дата створення : 14.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4814736
Велятинська сільська рада ЄДРПОУ: 04349975ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт доріг- ID: UA-2020-04-14-000792-b
- Дата створення : 14.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4814593
Велятинська сільська рада ЄДРПОУ: 04349975ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залі...×-
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь. Капітальний ремонт вулиці Тиха від будинку №13 до перехрестя з вулицею Лецовка в с.Велятино Хустського району (кошти місцевого бюджету)
- ID: UA-2019-10-16-002532-b
- Дата створення : 16.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3893530
Велятинська сільська рада ЄДРПОУ: 04349975ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залі...×-
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь"Капітальний ремонт вулиці Лецовка,с. Велятино Хустського району.Коригування.
- ID: UA-2019-08-14-000065-a
- Дата створення : 14.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3677251
Велятинська сільська рада ЄДРПОУ: 04349975ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залі...×-
Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь"Капітальний ремонт вулиці Лецовка,с. Велятино Хустського району
- ID: UA-2019-08-08-003012-b
- Дата створення : 08.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3662741
Велятинська сільська рада ЄДРПОУ: 04349975ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт доріг- ID: UA-2019-06-26-000525-c
- Дата створення : 26.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3518992
Велятинська сільська рада ЄДРПОУ: 04349975ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автодороги комунальної власності по вул. Дружби від №17 до №30 в с.Велятин...×-
Поточний ремонт автодороги комунальної власності по вул. Дружби від №17 до №30 в с.Велятино
- ID: UA-2019-06-11-000759-b
- Дата створення : 11.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3461152
Велятинська сільська рада ЄДРПОУ: 04349975ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45233142-6 Ремонт доріг- ID: UA-2019-05-02-001596-a
- Дата створення : 02.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3298481
Велятинська сільська рада ЄДРПОУ: 04349975ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45233142-6 Ремонт доріг- ID: UA-2019-04-02-000221-b
- Дата створення : 02.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3187523
Велятинська сільська рада ЄДРПОУ: 04349975ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45233142-6 Ремонт доріг- ID: UA-2018-11-13-000281-a
- Дата створення : 13.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2569383
Велятинська сільська рада ЄДРПОУ: 04349975ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45233142-6 Ремонт доріг- ID: UA-2018-08-08-001336-a
- Дата створення : 08.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2255687
Велятинська сільська рада ЄДРПОУ: 04349975ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45233142-6 Ремонт доріг- ID: UA-2018-07-20-001786-b
- Дата створення : 20.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2198650
Велятинська сільська рада ЄДРПОУ: 04349975ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45233142-6 Ремонт доріг- ID: UA-2017-12-20-000588-c
- Дата створення : 20.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1485795
Велятинська сільська рада ЄДРПОУ: 04349975ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -