-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщення їдальні територіального центру соціального обслуговування (н...×-
Капітальний ремонт приміщення їдальні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Рівного по вул. Дубенській,27/29 у м.Рівному
- ID: UA-2020-07-27-001259-b
- Дата створення : 27.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5715322
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Рівного ЄДРПОУ: 22568497ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 Капітальний ремонт приміщення їдальні територіального центру соціально...×-
ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 Капітальний ремонт приміщення їдальні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Рівного по вул.Дубенській,27/29 у м.Рівному
- ID: UA-2020-05-29-004679-b
- Дата створення : 29.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5125012
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Рівного ЄДРПОУ: 22568497ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -