-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи: «Реконструкція _______________ у м. Запоріжжя _______________». КНУ «Настанова з в...×-
Роботи: «Реконструкція _______________ у м. Запоріжжя _______________». КНУ «Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проєктної документації на будівництво». КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва». ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи
- ID: UA-2026-07-09-010358-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29777137
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи: «Реконструкція _____________________ м. Запоріжжя, _________». КНУ «Настанова з ви...×-
Роботи: «Реконструкція _____________________ м. Запоріжжя, _________». КНУ «Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проєктної документації на будівництво». КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва». (ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи)
- ID: UA-2026-07-09-009694-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29776460
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи: «Реконструкція _________________________________ ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні...×-
Роботи: «Реконструкція _________________________________ ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи КНУ «Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проєктної документації на будівництво». КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва».
- ID: UA-2026-05-07-007924-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29150228
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи "Реконструкція______________у м. Запоріжжя з будівництвом захисних споруд_____...×-
Роботи "Реконструкція______________у м. Запоріжжя з будівництвом захисних споруд_____"(ДК021:2015:45220000-5 Інженерні та будівельні роботи). КНУ "Настанова з визначення вартості будівництва"
- ID: UA-2025-12-29-006923-a
- Дата створення : 29.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27799175
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи: «Реконструкція ____________ у _________________ Запорізького району Запорізької об...×-
Роботи: «Реконструкція ____________ у _________________ Запорізького району Запорізької області з будівництвом захисних споруд». (ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи). КНУ "Настанова з визначення вартості будівництва"
- ID: UA-2025-12-25-013092-a
- Дата створення : 25.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27768996
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи: «Реконструкція ____________ у м. Запоріжжя з будівництвом захисних споруд». (ДК 02...×-
Роботи: «Реконструкція ____________ у м. Запоріжжя з будівництвом захисних споруд». (ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи). КНУ "Настанова з визначення вартості будівництва"
- ID: UA-2025-12-25-010091-a
- Дата створення : 25.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27766000
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи: "Реконструкуція____у м.Запоріжжя з будівництвом захисних споруд ." (ДК 0...×-
Роботи: "Реконструкуція____у м.Запоріжжя з будівництвом захисних споруд ." (ДК 021:2015:45220000-5 Інженерні та будівельні роботи). КНУ "Настанова з визначення вартості будівництва"
- ID: UA-2025-12-15-023778-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27575562
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи: "Реконструкуція____у м.Запоріжжя з будівництвом захисних споруд ." (ДК 0...×-
Роботи: "Реконструкуція____у м.Запоріжжя з будівництвом захисних споруд ." (ДК 021:2015:45220000-5 Інженерні та будівельні роботи). КНУ "Настанова з визначення вартості будівництва"
- ID: UA-2025-12-15-023769-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27575553
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:201-45220000-5 Інженерні та будівельні роботи ( виготовлення проєктно-кошторисн...×-
Код ДК 021:201-45220000-5 Інженерні та будівельні роботи ( виготовлення проєктно-кошторисної документації по об'єкту "Заміна системи енергопостачання об'єктів Дніпровської водопроводної станції №1 (ДВС-1)" (КНУ "Настанова з визначення вартості будівництва").
- ID: UA-2023-01-30-008239-a
- Дата створення : 30.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16776198
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК021:2015 – 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи. Виготовлення проектно-коштори...×-
Код ДК021:2015 – 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи. Виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Заміна системи енергопостачання об'єктів Дніпровської водопровідної станції №1 (ДВС-1)» (виготовлення проекту, узгодження проекту, експертиза проекту). КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва
- ID: UA-2022-12-19-011696-a
- Дата створення : 19.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16327851
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК021:2015 – 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи. Виготовлення проектно-коштори...×-
Код ДК021:2015 – 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи. Виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Заміна системи енергопостачання об'єктів Дніпровської водопровідної станції №1 (ДВС-1)» (виготовлення проекту, узгодження проекту, експертиза проекту). КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва
- ID: UA-2022-12-09-015000-a
- Дата створення : 09.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16186175
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Надання послуг з поточного ремонту із заміни сталевого листа стін та покрівлі споруди відс...×-
Надання послуг з поточного ремонту із заміни сталевого листа стін та покрівлі споруди відстійника №4 (інв № 20253) ділянки споруд попередньої очистки на ДВС-1 КП «Водоканал» м. Запоріжжя по вул. Вузлова, 23 с. Подпорожнянка
- ID: UA-2021-04-21-005185-a
- Дата створення : 21.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9620457
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Реконструкція центральних каналізаційних очисних споруд Лівого берега (ЦОС-1). Мулові ста...×-
«Реконструкція центральних каналізаційних очисних споруд Лівого берега (ЦОС-1). Мулові ставки м. Запоріжжя». Додаткові роботи.
- ID: UA-2020-12-02-006771-c
- Дата створення : 02.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7502477
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи. (Реконструкція центральних каналіз...×-
ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи. (Реконструкція центральних каналізаційних очисних споруд Лівого берега (ЦОС-1). Мулові ставки м. Запоріжжя (коригування)
- ID: UA-2020-07-06-002656-b
- Дата створення : 06.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5488721
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реконструкція центральних каналізаційних очисних споруд Лівого берега (ЦОС-1). Мулові став...×-
Реконструкція центральних каналізаційних очисних споруд Лівого берега (ЦОС-1). Мулові ставки м. Запоріжжя (коригування)
- ID: UA-2020-07-06-001475-b
- Дата створення : 06.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5484670
Комунальне підприємство "Водоканал" ЄДРПОУ: 03327121ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -