-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 45310000-3 Електромонтажні роботи(Поточний ремонт внутрішніх електромереж...×-
код ДК 021:2015 45310000-3 Електромонтажні роботи(Поточний ремонт внутрішніх електромереж грабівського сільського клубу-філіалу за адресою с. Грабів, вул. Чорновола, 9 Рівненського району Рівненської області)
- ID: UA-2023-10-05-013823-a
- Дата створення : 05.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19193607
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44108649ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Номенклатура: 45331210-1...×-
ДК 021:2015 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Номенклатура: 45331210-1 Встановлення вентиляційних систем) «Послуга з встановлення вентиляційних систем в приміщенні протирадіаційного укриття №66908 будівлі Зорянського закладу дошкільної освіти ясла-садок за адресою: с. Зоря, вул. Жовтнева,6»
- ID: UA-2023-09-26-014231-a
- Дата створення : 26.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19097791
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44108649ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з "Поточний ремонт приміщення протирадіаційного укриття №66908 будівлі Зорянс...×-
Послуги з "Поточний ремонт приміщення протирадіаційного укриття №66908 будівлі Зорянського закладу дошкільної освіти ясла-садок Зорянської сільської ради, за адресою: Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Зоря, вул. Жовтнева 6"
- ID: UA-2022-12-23-016633-a
- Дата створення : 23.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16428865
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44108649ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45450000-9 інші завершальні будівельні роботи (поточний ремонт приміщення кухні та мийної...×-
45450000-9 інші завершальні будівельні роботи (поточний ремонт приміщення кухні та мийної Зорянського ДНЗ ясла- садок Зорянської сільської ради, за адресою: с.Зоря, вул.Жовтнева, 6 Рівненської області, Рівненського району)
- ID: UA-2021-12-20-000523-c
- Дата створення : 20.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13258592
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44108649ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (поточний ремонт покрівлі Центру культури і...×-
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (поточний ремонт покрівлі Центру культури і дозвілля "Палац Зоря" Зорянської сільської ради в с.Зоря, пл.Володимира Плютинського, будинок 2А/1 Рівненського району, Рівненської області
- ID: UA-2021-11-16-005839-a
- Дата створення : 16.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12500784
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44108649ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація ( Капітальний ремонт будівлі клу...×-
ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація ( Капітальний ремонт будівлі клубу на вул. Михайлівській, 11 а в с. Старожуків Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області (заміна покрівлі, утеплення фасаду) на 2021-2022 роки
- ID: UA-2021-11-08-010935-b
- Дата створення : 08.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12357098
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44108649ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи (Реконструкція будівлі їдальні Сухівецької гімназії Зо...×-
Інші завершальні будівельні роботи (Реконструкція будівлі їдальні Сухівецької гімназії Зорянської сільської ради на вул.Б.Хмельницького, 44-А в с.Сухівці Рівненського району Рівненської області) на 2021-2022 роки
- ID: UA-2021-10-19-016780-c
- Дата створення : 19.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12033875
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44108649ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Реконструкція будівлі їдальні...×-
ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Реконструкція будівлі їдальні Сухівецької гімназії Зорянської сільської ради на вул.Б.Хмельницького, 44-А в с.Сухівці Рівненського району Рівненської області) на 2021-2022 роки
- ID: UA-2021-10-07-015428-b
- Дата створення : 07.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11893483
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44108649ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат підіймальних кранів із оператором (послуги автовишки)- ID: UA-2021-09-24-011643-b
- Дата створення : 24.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11709430
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44108649ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електромонтажні роботи- ID: UA-2021-09-24-011456-b
- Дата створення : 24.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11709116
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44108649ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщення...×-
ДК 021:2015 45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщення кабінетів №69, 70 Центру культури і дозвілля «Палац Зоря» Зорянської сільської ради, за адресою, с.Зоря, площа Володимира Плютинського, 2А/1, Рівненського району, Рівненської області)
- ID: UA-2021-09-01-009469-a
- Дата створення : 01.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11328220
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44108649ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Поточний ремонт покрівлі буді...×-
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Поточний ремонт покрівлі будівлі Білівського ліцею Зорянської сільської ради, за адресою: Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Білів, вул. Шевченка,8
- ID: UA-2021-08-05-014169-a
- Дата створення : 05.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10999456
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44108649ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Поточний ремонт покрівлі буді...×-
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Поточний ремонт покрівлі будівлі Зорянського ліцею Зорянської сільської ради, за адресою: Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Зоря, вул. Б.Хмельницького, 1
- ID: UA-2021-08-05-014161-a
- Дата створення : 05.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10999446
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44108649ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщення кухні та мийної Зорянсько...×-
Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщення кухні та мийної Зорянського ДНЗ ясла-садок Зорянської сільської ради , за адресою, с.Зоря, вул. Жовтнева,6, Рівненського району, Рівненської області)
- ID: UA-2021-07-23-009031-b
- Дата створення : 23.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10844488
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44108649ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи. (Капітальний ремонт будівлі к...×-
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи. (Капітальний ремонт будівлі клубу на вул. Є.Наумець, 122а, с. в с. Деревяне Зорянської сільської ради Рівненського району, Рівненської області (заміна покрівлі)
- ID: UA-2021-07-12-009837-c
- Дата створення : 12.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10684060
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44108649ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -