-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт котельні (заміна насоса) ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Центральна, 3 в с. Буд...×-
Поточний ремонт котельні (заміна насоса) ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Центральна, 3 в с. Будки
- ID: UA-2020-12-27-000293-b
- Дата створення : 27.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8016482
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Маневицької районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 43486963ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт паливної (заміна магнітного пускача) ЗОШ І-ІІ ступенів по вул. Шкільна, 4...×-
Поточний ремонт паливної (заміна магнітного пускача) ЗОШ І-ІІ ступенів по вул. Шкільна, 4 в с. Бережниця – філії ОЗ “ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Троянівка“
- ID: UA-2020-12-27-000304-a
- Дата створення : 27.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8016442
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Маневицької районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 43486963ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Велика Яблунька- ID: UA-2020-12-22-000119-a
- Дата створення : 22.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7908785
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Маневицької районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 43486963ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 смт Маневичі- ID: UA-2020-12-21-001930-c
- Дата створення : 21.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7881548
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Маневицької районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 43486963ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту системи водопостачання у закладах загальної середньої освіти сіл Куликов...×-
Послуги з ремонту системи водопостачання у закладах загальної середньої освіти сіл Куликовичі та Велика Осниця
- ID: UA-2020-12-18-000389-a
- Дата створення : 18.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7843115
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Маневицької районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 43486963ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту водопровідної мережі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Оконськ- ID: UA-2020-12-17-007431-c
- Дата створення : 17.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7819372
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Маневицької районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 43486963ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт котельні ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Красноволя Маневицького району Волинської о...×-
Поточний ремонт котельні ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Красноволя Маневицького району Волинської області“
- ID: UA-2020-12-11-001498-c
- Дата створення : 11.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7683279
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Маневицької районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 43486963ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельно-монтажні роботи (ремонт комірок 0.4 кВт) у ЗОШ І-ІІ ст. с. Бережниця- ID: UA-2020-12-09-000127-b
- Дата створення : 09.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7620831
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Маневицької районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 43486963ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт будівлі ЗОШ І-ІІ ступенів по вул. Центральна, 5 в селі Лісове- ID: UA-2020-12-08-001159-a
- Дата створення : 08.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7594791
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Маневицької районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 43486963ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт відділу освіти, культури, молоді та спорту -- ID: UA-2020-12-07-008219-b
- Дата створення : 07.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7576071
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Маневицької районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 43486963ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт кабінетів психолога та логопеда НВК “Маневицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімн...×-
Поточний ремонт кабінетів психолога та логопеда НВК “Маневицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназія“ -
- ID: UA-2020-12-07-001082-a
- Дата створення : 07.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7570723
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Маневицької районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 43486963ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт спортивного залу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Гораймівка Мане...×-
Поточний ремонт спортивного залу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Гораймівка Маневицького району Волинської області
- ID: UA-2020-12-04-003896-b
- Дата створення : 04.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7541473
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Маневицької районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 43486963ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ресурсної кімнати загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Будки- ID: UA-2020-12-03-003852-a
- Дата створення : 03.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7534453
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Маневицької районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 43486963ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт сходів та влаштування пандусу в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. С...×-
Поточний ремонт сходів та влаштування пандусу в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Ст.Чорторийськ
- ID: UA-2020-12-03-014303-b
- Дата створення : 03.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7534278
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Маневицької районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 43486963ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 “Капітальний ремонт паливної з встановленням твердопаливного котла в з...×-
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 “Капітальний ремонт паливної з встановленням твердопаливного котла в загальноосвітній школі І-ІІ ступенів с. Бережниця – філії Опорного закладу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Троянівка“ Маневицького району Волинської області“
- ID: UA-2020-12-01-002006-c
- Дата створення : 01.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7464405
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Маневицької районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 43486963ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -