-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі встановлення кондиціонеру в приміщенні міської дитячої бібліотеки за адресою: Х...×-
Послуги зі встановлення кондиціонеру в приміщенні міської дитячої бібліотеки за адресою: Харківська область, місто Ізюм, вул., Соборна 47/58.
- ID: UA-2025-12-26-003883-a
- Дата створення : 26.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27775977
Управління культури Ізюмської міської ради ЄДРПОУ: 33490989ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішніх та зовнішніх укосів в БК "Сучасник" за адресою: Харкі...×-
Поточний ремонт внутрішніх та зовнішніх укосів в БК "Сучасник" за адресою: Харківська область, місто Ізюм, вул., Івана Мазепи 39.
- ID: UA-2025-12-19-015859-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27671805
Управління культури Ізюмської міської ради ЄДРПОУ: 33490989ДК 021:2015: 45410000-4 Штукатурні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення і улаштування захисної конструкції для вуличного світлодіодного LED-екрану за...×-
Виготовлення і улаштування захисної конструкції для вуличного світлодіодного LED-екрану за адресою: Харківська область, місто Ізюм, пл. Центральна 2.
- ID: UA-2025-12-08-018168-a
- Дата створення : 08.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27451556
Управління культури Ізюмської міської ради ЄДРПОУ: 33490989ДК 021:2015: 45262400-5 Монтаж металевих конструкційЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вхідної групи центральної міської бібліотеки та міської дитячої бібліотеки...×-
Поточний ремонт вхідної групи центральної міської бібліотеки та міської дитячої бібліотеки за адресою: Харківська область, місто Ізюм, вул. Соборна, 47/58 .
- ID: UA-2025-11-05-014146-a
- Дата створення : 05.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27013767
Управління культури Ізюмської міської ради ЄДРПОУ: 33490989ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі нежитлового приміщення комунального закладу спеціалізованої мист...×-
Поточний ремонт покрівлі нежитлового приміщення комунального закладу спеціалізованої мистецької освіти Ізюмської міської ради “Ізюмська художня школа імені С. І. Васильківського” за адресою: Харківська область, місто Ізюм, площа Садова, 18/75 .
- ID: UA-2024-11-19-015927-a
- Дата створення : 19.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23314550
Управління культури Ізюмської міської ради ЄДРПОУ: 33490989ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж системи охоронної сигналізації в частині приміщення Будинку культури «Сучасник» .- ID: UA-2024-09-18-001174-a
- Дата створення : 18.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22619345
Управління культури Ізюмської міської ради ЄДРПОУ: 33490989ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж системи охоронної сигналізації в частині приміщення Міської дитячої бібліотеки .- ID: UA-2024-09-18-000826-a
- Дата створення : 18.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22619000
Управління культури Ізюмської міської ради ЄДРПОУ: 33490989ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі нежитлової будівлі Ізюмського краєзнавчого музею імені М. В. С...×-
Поточний ремонт покрівлі нежитлової будівлі Ізюмського краєзнавчого музею імені М. В. Сібільова за адресою: Харківська область, м. Ізюм, вулиця Соборна, 12 .
- ID: UA-2024-02-16-009849-a
- Дата створення : 16.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20773024
Управління культури Ізюмської міської ради ЄДРПОУ: 33490989ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт по об'єкту «Капітальний ремонт покрівлі нежитлової будівлі Ізюмськог...×-
Виконання робіт по об'єкту «Капітальний ремонт покрівлі нежитлової будівлі Ізюмського краєзнавчого музею імені М. В. Сібільова за адресою: Харківська область, м. Ізюм, вулиця Соборна, 12»
- ID: UA-2023-11-29-017598-a
- Дата створення : 29.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19835778
Управління культури Ізюмської міської ради ЄДРПОУ: 33490989ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт по об'єкту: «Капітальний ремонт частини внутрішніх дверей нежитлової...×-
Виконання робіт по об'єкту: «Капітальний ремонт частини внутрішніх дверей нежитлової будівлі КЗ СМО Ізюмської міської ради «Ізюмська музична школа» за адресою: вул. Соборна, 14, м. Ізюм, Харківської області»
- ID: UA-2023-11-29-014664-a
- Дата створення : 29.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19832939
Управління культури Ізюмської міської ради ЄДРПОУ: 33490989ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) нежитлової будівлі КЗ СМО Ізюмської мі...×-
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) нежитлової будівлі КЗ СМО Ізюмської міської ради "Ізюмська музична школа" за адресою: вул. Соборна, 14, м. Ізюм, Харківської області.
- ID: UA-2023-07-03-002631-a
- Дата створення : 03.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18292865
Управління культури Ізюмської міської ради ЄДРПОУ: 33490989ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
“Капітальний ремонт будівельних конструкцій будівлі Культурно-дозвільного комплексу “Спарт...×-
“Капітальний ремонт будівельних конструкцій будівлі Культурно-дозвільного комплексу “Спартак” за адресою: Харківська обл., м.Ізюм, пл.Центральна, 2 (коригування)”.
- ID: UA-2021-09-24-001063-b
- Дата створення : 24.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11691330
Управління культури Ізюмської міської ради ЄДРПОУ: 33490989ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
поточний ремонт санвузла Комунального закладу спеціалізованої мистецької освіти Ізюмської...×-
поточний ремонт санвузла Комунального закладу спеціалізованої мистецької освіти Ізюмської міської ради “Ізюмська художня школа ім.С.І.Васильківського” за адресою: Харківська область, м.Ізюм, пл.Садова, 18/75
- ID: UA-2021-09-16-002692-b
- Дата створення : 16.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11552311
Управління культури Ізюмської міської ради ЄДРПОУ: 33490989ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
“Капітальний ремонт будівельних конструкцій будівлі Культурно-дозвільного комплексу “Спарт...×-
“Капітальний ремонт будівельних конструкцій будівлі Культурно-дозвільного комплексу “Спартак” за адресою: Харківська обл., м.Ізюм, пл.Центральна, 2 (коригування)”.
- ID: UA-2021-09-06-002157-c
- Дата створення : 06.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11374747
Управління культури Ізюмської міської ради ЄДРПОУ: 33490989ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт будівельних конструкцій будівлі Культурно-дозвільного комплексу "...×-
Капітальний ремонт будівельних конструкцій будівлі Культурно-дозвільного комплексу "Спартак" за адресою: Харківська область, м. Ізюм, пл. Центральна, 2
- ID: UA-2020-12-23-002453-b
- Дата створення : 23.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7960618
Управління культури Ізюмської міської ради ЄДРПОУ: 33490989ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -