-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання будівельних та ремонтних послуг згідно коду ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний слов...×-
Надання будівельних та ремонтних послуг згідно коду ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 45260000-7 «Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи»
- ID: UA-2023-09-01-009966-a
- Дата створення : 01.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18843297
ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 20509800ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання будівельних та ремонтних послуг згідно коду ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний слов...×-
Надання будівельних та ремонтних послуг згідно коду ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 45310000-3 "Електромонтажні роботи"
- ID: UA-2023-09-01-009904-a
- Дата створення : 01.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18843237
ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 20509800ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання будівельних та ремонтних послуг згідно коду ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний слов...×-
Надання будівельних та ремонтних послуг згідно коду ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 45420000-7 «Столярні та теслярні роботи»
- ID: UA-2023-09-01-009850-a
- Дата створення : 01.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18843184
ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 20509800ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання будівельних та ремонтних послуг згідно коду ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний слов...×-
Надання будівельних та ремонтних послуг згідно коду ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 45440000-3 «Фарбування та скління»
- ID: UA-2023-09-01-009263-a
- Дата створення : 01.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18842594
ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 20509800ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту (ремонт даху, закриття вікон OSB) у ВПЗ Степне, за адресою: 7...×-
Послуги з поточного ремонту (ремонт даху, закриття вікон OSB) у ВПЗ Степне, за адресою: 70432 Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Степне, вул. Першотравнева, 61
- ID: UA-2023-09-01-007959-a
- Дата створення : 01.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18841302
ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 20509800ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту (рефрешинг) у ВПЗ Запоріжжя 118, за адресою: Запорізька област...×-
Послуги з поточного ремонту (рефрешинг) у ВПЗ Запоріжжя 118, за адресою: Запорізька область, м. Запоріжжя вул. Новокузнецька, 1
- ID: UA-2023-09-01-004883-a
- Дата створення : 01.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18838229
ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 20509800ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтажні роботи по об'єкту "Реконструкція зовнішнього електропостачання поштовог...×-
Монтажні роботи по об'єкту "Реконструкція зовнішнього електропостачання поштового відділення по вул.Наукове містечко, 66, м.Запоріжжя".
- ID: UA-2023-09-01-004467-a
- Дата створення : 01.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18837798
ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 20509800ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту (рефрешинг) у ВПЗ Запоріжжя 07, за адресою: Запорізька область...×-
Послуги з поточного ремонту (рефрешинг) у ВПЗ Запоріжжя 07, за адресою: Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Курортна, 65
- ID: UA-2023-09-01-003396-a
- Дата створення : 01.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18836723
ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 20509800ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання будівельних та ремонтних послуг згідно коду ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний слов...×-
Надання будівельних та ремонтних послуг згідно коду ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 45330000-9 «Водопровід та сантехнічні роботи»
- ID: UA-2023-09-01-001766-a
- Дата створення : 01.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18835097
ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 20509800ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту приміщень у частині протирадіаційного укриття будівлі ПЗП інв...×-
Послуги з поточного ремонту приміщень у частині протирадіаційного укриття будівлі ПЗП інв. №УП00304643, за адресою: 69004, Запорізька обл., м. Запоріжжя, пр. Соборний, 6Б
- ID: UA-2023-08-23-005897-a
- Дата створення : 23.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18755780
ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 20509800ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту (виготовлення та встановлення металевих грат) у ВПЗ Миколай П...×-
Послуги з поточного ремонту (виготовлення та встановлення металевих грат) у ВПЗ Миколай Поле» за адресою: 70401, Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Миколай Поле, вул. Центральна, 97
- ID: UA-2023-08-18-006287-a
- Дата створення : 18.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18716484
ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 20509800ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту приміщень у будівлі заглибленого складу інв. № УП00304659 (про...×-
Послуги з поточного ремонту приміщень у будівлі заглибленого складу інв. № УП00304659 (протирадіаційного укриття)
- ID: UA-2023-08-10-001955-a
- Дата створення : 10.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18635908
ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 20509800ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту (рефрешинг) у ВПЗ Запоріжжя 67, за адресою: Запорізька область...×-
Послуги з поточного ремонту (рефрешинг) у ВПЗ Запоріжжя 67, за адресою: Запорізька область, м. Запоріжжя вул. Добровольчих батальйонів, 54
- ID: UA-2023-08-08-012230-a
- Дата створення : 08.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18620796
ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 20509800ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту (рефрешинг) у ВПЗ Запоріжжя 69005, за адресою: Запорізька обла...×-
Послуги з поточного ремонту (рефрешинг) у ВПЗ Запоріжжя 69005, за адресою: Запорізька область, м. Запоріжжя пр. Соборний, 133
- ID: UA-2023-08-02-012080-a
- Дата створення : 02.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18569487
ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 20509800ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту (покрівлі) у ВПЗ Запоріжжя 60, за адресою: 69060, Запорізька о...×-
Послуги з поточного ремонту (покрівлі) у ВПЗ Запоріжжя 60, за адресою: 69060, Запорізька область, м. Запоріжжя вул. Мохова, 9
- ID: UA-2023-08-02-004045-a
- Дата створення : 02.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18561483
ЗАПОРІЗЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 20509800ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -