-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт електромереж вуличного освітлення по вул. Підлісна в с. Гатне Фастівського...×-
Поточний ремонт електромереж вуличного освітлення по вул. Підлісна в с. Гатне Фастівського району Київської області
- ID: UA-2026-08-18-005963-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30115816
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04358508ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт електромереж вуличного освітлення по вул. Бузкова в с. Гатне Фастівського...×-
Поточний ремонт електромереж вуличного освітлення по вул. Бузкова в с. Гатне Фастівського району Київської області
- ID: UA-2026-08-18-005778-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30115623
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04358508ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки на території Гатненської територіаль...×-
Послуги з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки на території Гатненської територіальної громади
- ID: UA-2026-08-11-004266-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30047918
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04358508ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 дні назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт електромереж вуличного освітлення по вул. Травнева в с. Гатне Фастівського...×-
Поточний ремонт електромереж вуличного освітлення по вул. Травнева в с. Гатне Фастівського району Київської області
- ID: UA-2026-08-06-008085-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30014151
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04358508ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт електромереж вуличного освітлення по вул. Гоголя в с. Гатне Фастівського р...×-
Поточний ремонт електромереж вуличного освітлення по вул. Гоголя в с. Гатне Фастівського району Київської області
- ID: UA-2026-08-06-007797-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30013879
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04358508ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт електромереж вуличного освітлення по вул. Коцюбинського в с. Гатне Фастівс...×-
Поточний ремонт електромереж вуличного освітлення по вул. Коцюбинського в с. Гатне Фастівського району Київської області
- ID: UA-2026-08-06-007577-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30013669
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04358508ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт тротуару з організацією одностороннього руху по вулиці Валовня Карпа на...×-
Капітальний ремонт тротуару з організацією одностороннього руху по вулиці Валовня Карпа на ділянці від вул. Теремська до вул. Тополева в с. Гатне Фастівського району Київської області. Коригування
- ID: UA-2026-07-24-003475-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29902294
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04358508ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 3
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Жовтнева від будинку № 15 до вул. Підлісна,...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Жовтнева від будинку № 15 до вул. Підлісна, с. Гатне, Фастівського району, Київської області. Коригування
- ID: UA-2026-07-24-003354-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29902168
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04358508ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття проїзної частини по вул. Святопетрівського від вул....×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття проїзної частини по вул. Святопетрівського від вул. Київська до вул. Миру в с. Гатне Фастівського району Київської області
- ID: UA-2026-07-24-001306-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29900132
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04358508ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт електромереж вуличного освітлення по вул. С. Кряченка в с. Гатне Фастівськ...×-
Поточний ремонт електромереж вуличного освітлення по вул. С. Кряченка в с. Гатне Фастівського району Київської області
- ID: UA-2026-07-24-001180-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29900019
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04358508ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Жовтнева від будинку № 15 до вул. Підлісна,...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Жовтнева від будинку № 15 до вул. Підлісна, с. Гатне, Фастівського району, Київської області. Коригування
- ID: UA-2026-07-24-001106-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29899940
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04358508ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт тротуару з організацією одностороннього руху по вулиці Валовня Карпа на...×-
Капітальний ремонт тротуару з організацією одностороннього руху по вулиці Валовня Карпа на ділянці від вул. Теремська до вул. Тополева в с. Гатне Фастівського району Київської області. Коригування
- ID: UA-2026-07-23-006650-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29892650
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04358508ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт тротуару з організацією одностороннього руху по вулиці Валовня Карпа на...×-
Капітальний ремонт тротуару з організацією одностороннього руху по вулиці Валовня Карпа на ділянці від вул. Теремська до вул. Тополева в с. Гатне Фастівського району Київської області. Коригування
- ID: UA-2026-07-23-005773-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29891780
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04358508ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт свердловини громадського користування на перехресті вулиць Лісова-Шкільна...×-
Поточний ремонт свердловини громадського користування на перехресті вулиць Лісова-Шкільна в с. Гатне, Фастівського району Київської області
- ID: UA-2026-07-13-004153-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29795321
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04358508ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт електромереж вуличного освітлення по вул. Набережна в с. Віта-Поштова Фаст...×-
Поточний ремонт електромереж вуличного освітлення по вул. Набережна в с. Віта-Поштова Фастівського району Київської області
- ID: UA-2026-07-02-004928-a
- Дата створення : 02.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29714170
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04358508ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -