-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 44620000-2 - Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх де...×-
код ДК 021:2015 - 44620000-2 - Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (Котел опалювальний твердопаливний Bizon KVATRO 99кВт (з автоматикою)
- ID: UA-2026-08-30-000460-a
- Дата створення : 30.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30232827
Комунальне некомерційне підприємство "Любашівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Любашівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998822ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 44620000-2 - Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх де...×-
код ДК 021:2015 - 44620000-2 - Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі (Котел опалювальний твердопаливний Bizon KVATRO 99кВт (з автоматикою)
- ID: UA-2026-08-30-000440-a
- Дата створення : 30.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30232800
Комунальне некомерційне підприємство "Любашівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Любашівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998822ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі- ID: UA-2025-12-24-000178-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27735742
Комунальне некомерційне підприємство "Любашівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Любашівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998822ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі- ID: UA-2025-12-24-000176-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27735740
Комунальне некомерційне підприємство "Любашівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Любашівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998822ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Котли газові димохідні ATON- ID: UA-2024-09-23-000021-a
- Дата створення : 23.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22662373
КНП"Любашівська БЛІЛ" Любашівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998822ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Котли опалення- ID: UA-2024-09-20-000031-a
- Дата створення : 20.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22647880
КНП"Любашівська БЛІЛ" Любашівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998822ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Котли опалення- ID: UA-2024-09-20-000034-a
- Дата створення : 20.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22647874
КНП"Любашівська БЛІЛ" Любашівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998822ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Котли опалення- ID: UA-2024-09-20-000037-a
- Дата створення : 20.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22647840
КНП"Любашівська БЛІЛ" Любашівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998822ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі- ID: UA-2024-05-20-000807-a
- Дата створення : 20.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21595082
КНП"Любашівська БЛІЛ" Любашівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998822ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі- ID: UA-2022-12-26-000070-a
- Дата створення : 26.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16439624
КНП"Любашівська БЛІЛ" Любашівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998822ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіатори- ID: UA-2022-10-25-000032-a
- Дата створення : 25.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15661861
КНП"Любашівська БЛІЛ" Любашівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998822ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Теплообмінник з обшивою КОГВ-01.00.000- ID: UA-2021-09-03-001021-c
- Дата створення : 03.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11351210
КНП"Любашівська БЛІЛ" Любашівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998822ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі- ID: UA-2021-05-17-005906-b
- Дата створення : 17.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9894295
КНП"Любашівська БЛІЛ" Любашівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998822ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -