-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Контейнери спеціально призначені для збору твердих побутових відходів,Контейнери спеціальн...×-
Контейнери спеціально призначені для збору твердих побутових відходів,Контейнери спеціально призначені для збору твердих побутових відходів
- ID: UA-2024-09-16-011866-a
- Дата створення : 16.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22600358
Виконавчий комітет Білозерської міської ради м.Добропілля ЄДРПОУ: 04052695ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
Відкриті торги
-
КЕП
Контейнери для збору ТПВ- ID: UA-2021-08-06-002108-c
- Дата створення : 06.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11014378
Виконавчий комітет Білозерської міської ради м.Добропілля ЄДРПОУ: 04052695ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску "Контейнери для збору ТПВ...- ID: UA-2021-06-07-009385-b
- Дата створення : 07.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10223091
Виконавчий комітет Білозерської міської ради м.Добропілля ЄДРПОУ: 04052695ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мусорні баки- ID: UA-2020-04-17-006117-b
- Дата створення : 17.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4871061
Виконавчий комітет Білозерської міської ради м.Добропілля ЄДРПОУ: 04052695ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Контейнери для сміття- ID: UA-2019-10-24-000813-c
- Дата створення : 24.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3927117
Виконавчий комітет Білозерської міської ради м.Добропілля ЄДРПОУ: 04052695ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Урни ковані "Люкс"- ID: UA-2018-12-14-000733-a
- Дата створення : 14.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2733766
Виконавчий комітет Білозерської міської ради м.Добропілля ЄДРПОУ: 04052695ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Контейнени ПЕТ та контейнери сміттєві- ID: UA-2018-06-15-000029-c
- Дата створення : 15.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2084054
Виконавчий комітет Білозерської міської ради м.Добропілля ЄДРПОУ: 04052695ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Контейнери для ТПВ- ID: UA-2016-11-08-000970-b
- Дата створення : 08.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 295431
Виконавчий комітет Білозерської міської ради м.Добропілля ЄДРПОУ: 04052695ДК 021:2015: 44613800-8 Контейнери для відходівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Контейнери для ТПВ- ID: UA-2016-07-21-000255-b
- Дата створення : 04.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 156186
Виконавчий комітет Білозерської міської ради м.Добропілля ЄДРПОУ: 04052695ДК 021:2015: 44613800-8 Контейнери для відходівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металевий бак для ТБВ- ID: UA-2016-06-03-000071-a
- Дата створення : 04.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 121922
Виконавчий комітет Білозерської міської ради м.Добропілля ЄДРПОУ: 04052695ДК 021:2015: 44613800-8 Контейнери для відходівЗавершена -