-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Скоба будівельна- ID: UA-2026-08-31-001100-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234349
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шпильки в асортименті- ID: UA-2026-08-19-009276-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30132955
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 7 днів назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Саморіз по металу покрівельний з буром та шайбою 4,8х35 мм- ID: UA-2026-08-10-010843-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30042133
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хомути в асортименті- ID: UA-2026-06-18-013091-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29586153
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кріпильні деталі в асортименті- ID: UA-2026-06-18-012130-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29585209
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хомути в асортименті- ID: UA-2026-06-11-000867-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29502519
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хомути в асортименті- ID: UA-2026-06-10-003682-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29491044
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гайки оцинковані для фланцевих з’єднань в асортименті- ID: UA-2026-06-05-010140-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29454945
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шпильки в асортименті- ID: UA-2026-06-04-013038-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29443176
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кріпильні деталі в асортименті- ID: UA-2026-06-04-001671-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29431841
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хомути в асортименті- ID: UA-2026-06-03-012797-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29428320
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хомути в асортименті- ID: UA-2026-06-03-011752-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29427303
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хомути в асортименті- ID: UA-2026-06-03-007246-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29422816
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кріпильні деталі в асортименті- ID: UA-2026-06-03-001015-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29416590
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хомути в асортименті- ID: UA-2026-06-02-012387-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29413702
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -