-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ручні інструменти та знаряддя згідно ДК 021:2015 код 44510000-8 Знаряддя- ID: UA-2026-08-04-008775-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29989184
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ручні інструменти та знаряддя згідно ДК 021:2015 код 44510000-8 Знаряддя- ID: UA-2026-07-17-000477-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29838524
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ручний інструмент- ID: UA-2022-07-08-002416-a
- Дата створення : 08.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14868914
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ручний інструмент- ID: UA-2021-07-08-005004-a
- Дата створення : 08.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10645415
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Лопати, ломи- ID: UA-2021-07-07-004697-b
- Дата створення : 07.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10627584
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Господарський інвентар- ID: UA-2021-06-01-012085-b
- Дата створення : 01.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10140804
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ручний інструмент- ID: UA-2020-12-15-016731-c
- Дата створення : 15.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7772657
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Трос сантехнічний- ID: UA-2016-10-27-000410-c
- Дата створення : 27.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 2710272
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 44512000-2 Ручні інструменти різніТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ключ розвідний, викрутка хрестова, викрутка плоска, ключ балонний, лопата совкова, лопата...×-
Ключ розвідний, викрутка хрестова, викрутка плоска, ключ балонний, лопата совкова, лопата штикова
- ID: UA-2017-01-18-000219-a
- Дата створення : 18.01.17
- Внутрішній номер закупівлі: 552740
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 44512000-2 Ручні інструменти різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Інструменти ручні- ID: UA-2016-10-27-000634-c
- Дата створення : 27.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 401664
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 44512000-2 Ручні інструменти різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Інструменти ручні- ID: UA-2016-10-27-000627-c
- Дата створення : 27.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 401661
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 44512000-2 Ручні інструменти різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Інструменти ручні- ID: UA-2016-11-16-000678-c
- Дата створення : 16.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 401627
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 44512000-2 Ручні інструменти різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Трос сантехнічний- ID: UA-2016-11-16-001629-a
- Дата створення : 16.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 380168
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” ЄДРПОУ: 32121458ДК 021:2015: 44512000-2 Ручні інструменти різніЗавершена -