-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка клейка- ID: UA-2026-09-04-007747-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296458
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА" ЄДРПОУ: 02224560ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Драбина сталева 4 сходинки посилена 250 кг- ID: UA-2026-09-04-007412-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296144
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА" ЄДРПОУ: 02224560ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка чорна для танцювальних підлог- ID: UA-2026-07-01-004140-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29703175
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА" ЄДРПОУ: 02224560ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стрічка чорна для танцювальних підлог- ID: UA-2026-06-03-006206-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29421772
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА" ЄДРПОУ: 02224560ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скотч- ID: UA-2026-02-10-000443-a
- Дата створення : 10.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28241375
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА" ЄДРПОУ: 02224560ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка- ID: UA-2026-01-22-012666-a
- Дата створення : 22.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28015469
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА" ЄДРПОУ: 02224560ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Драбини- ID: UA-2025-10-15-010170-a
- Дата створення : 15.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26764925
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА" ЄДРПОУ: 02224560ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клейка стрічка- ID: UA-2025-05-26-009529-a
- Дата створення : 26.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25413023
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА" ЄДРПОУ: 02224560ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Драбина алюмінієва 8 сход.- ID: UA-2025-05-19-012767-a
- Дата створення : 19.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25343835
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА" ЄДРПОУ: 02224560ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка армована- ID: UA-2025-04-15-000218-a
- Дата створення : 15.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25015144
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА" ЄДРПОУ: 02224560ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клейкі стрічки- ID: UA-2025-03-27-005325-a
- Дата створення : 27.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24844117
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА" ЄДРПОУ: 02224560ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Іменна табличка- ID: UA-2025-03-24-007675-a
- Дата створення : 24.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24803403
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА" ЄДРПОУ: 02224560ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мультифункціональна еластична двостороння клейка стрічка 25м- ID: UA-2025-03-13-012919-a
- Дата створення : 13.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24707759
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА" ЄДРПОУ: 02224560ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка для коврів- ID: UA-2025-03-04-012292-a
- Дата створення : 04.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24607841
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА" ЄДРПОУ: 02224560ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка балетна 50мм*33 мм чорна- ID: UA-2025-02-24-010537-a
- Дата створення : 24.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24523053
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА" ЄДРПОУ: 02224560ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -