-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Віконні конструкції, блок дверний (за кодом ДК 021-2015(CPV): 44220000-8 - Столярні вироби...×-
Віконні конструкції, блок дверний (за кодом ДК 021-2015(CPV): 44220000-8 - Столярні вироби)
- ID: UA-2026-02-18-009701-a
- Дата створення : 18.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28348338
КП "КОНОТОПСЬКІ ЛАЗНІ" ЄДРПОУ: 32017502ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Віконні конструкції (за кодом ДК 021-2015(CPV): 44220000-8 - Столярні вироби)- ID: UA-2025-09-03-001655-a
- Дата створення : 03.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26310769
КП "КОНОТОПСЬКІ ЛАЗНІ" ЄДРПОУ: 32017502ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Штапики (за кодом ДК 021-2015(CPV): 44220000-8 - "Столярні вироби")- ID: UA-2024-12-09-022576-a
- Дата створення : 09.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23592173
КП "КОНОТОПСЬКІ ЛАЗНІ" ЄДРПОУ: 32017502ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дверний блок зовнішнього відкривання EKIPAZH ULTRA 70 850*2050 (за кодом ДК 021-2015(CPV)...×-
Дверний блок зовнішнього відкривання EKIPAZH ULTRA 70 850*2050 (за кодом ДК 021-2015(CPV): 44220000-8 - "Столярні вироби")
- ID: UA-2024-11-14-010728-a
- Дата створення : 14.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23255463
КП "КОНОТОПСЬКІ ЛАЗНІ" ЄДРПОУ: 32017502ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дверний блок (за кодом ДК 021-2015(CPV) : 44220000-8 - "Столярні вироби")- ID: UA-2023-06-26-011735-a
- Дата створення : 26.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18241359
КП "КОНОТОПСЬКІ ЛАЗНІ" ЄДРПОУ: 32017502ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання металопластикових конструкцій (за кодом ДК 021-2015(CPV) : 44220000-8 - "Ст...×-
Придбання металопластикових конструкцій (за кодом ДК 021-2015(CPV) : 44220000-8 - "Столярні вироби" )
- ID: UA-2023-05-23-014070-a
- Дата створення : 23.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17869136
КП "КОНОТОПСЬКІ ЛАЗНІ" ЄДРПОУ: 32017502ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
CVP 021:2015:44221211-7 - Дверні коробки (Коробка МДФ з ущільнювачем)- ID: UA-2022-08-30-007036-a
- Дата створення : 30.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15215425
КП Банно-пральний комбінат Конотопської міської ради ЄДРПОУ: 32017502ДК 021:2015: 44221211-7 Дверні коробкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
CVP ДК 021:2015 - 44220000-8 Столярні вироби ( (44221000-5 Вікна, двері та супутні вироби...×-
CVP ДК 021:2015 - 44220000-8 Столярні вироби ( (44221000-5 Вікна, двері та супутні вироби ) металопластикові вікна з установкою))
- ID: UA-2022-08-29-009038-a
- Дата створення : 29.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15208065
КП Банно-пральний комбінат Конотопської міської ради ЄДРПОУ: 32017502ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги відміненоТорги відмінено -