-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження Код ДК 4422000-8...×-
Підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження Код ДК 4422000-8 «Столярні вироби» (Металопластикові вікна та коплектуючі)
- ID: UA-2023-08-28-011363-a
- Дата створення : 28.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18797323
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 1 042 дні назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
заходи з енергозбереження ДК 021:2015 44220000-8 "Столярні вироби"- ID: UA-2023-01-12-000294-a
- Дата створення : 12.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16575428
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двері алюмінієві, блоки віконні металопластикові, дошки підвіконні пластикові- ID: UA-2021-07-08-003920-c
- Дата створення : 08.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10635052
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поріжок алюмінієвий- ID: UA-2021-07-08-003086-c
- Дата створення : 08.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10633586
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двері алюмінієві- ID: UA-2021-05-25-002069-b
- Дата створення : 25.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10025131
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двері алюмінієві- ID: UA-2021-03-23-008185-c
- Дата створення : 23.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9198268
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -