-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Муфта PPR комб....×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Муфта PPR комб. роз'ємна ВР 32х1 1/4" SP; Труба PN Ø32 ВГ (90°) L4000mm ФАЗЕР; Труба PN Ø25 ВГ (90°) L4000mm ФАЗЕР; Фітинг PN. Відвід (коліно) 45° Ø25/25V; Хомут для труби PN Ø25; Теплоізоляція труби 28х6 PN Ø25 ВХ(синя) 2000мм Sunflex; Теплоізоляція труби 28*6 PN Ø25 ВГ(червона) 2000мм Sunflex; Фітинг PN. Муфта з'єднувальна Ø25/25 V ;Фітинг PN. Трійник 90° 25/20/25; Труба PN Ø20 ВГ (90°) L4000mm ФАЗЕР; Фітинг PN. Муфта 20x1/2 Зовн Різб.; Фітинг PN. Ø20/ 1/2 (американка) накид. Гайка; Фітинг PN. Муфта з'єднувальна Ø20/20 V; Фітинг PN. Обвід труби Ø20 V; Коліно настінне (водорозетка) Ø20-1/2"; Фітинг PN. Перехід 25x3/4" 3Р; Фітинг PN. Відвід (колінно) 90° Ø25/25 V)
- ID: UA-2026-06-29-011168-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29681893
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж цивільного будівництва" ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (труба електрозв...×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (труба електрозварна 102х3,5)
- ID: UA-2026-06-17-012534-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29570983
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж цивільного будівництва" ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Шланг на катушц...×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Шланг на катушці 50 м)
- ID: UA-2026-03-19-011269-a
- Дата створення : 19.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28664540
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж цивільного будівництва" ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні товари (Прес-з'єдн...×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні товари (Прес-з'єднувач (16х1/2") ПВ)
- ID: UA-2026-02-10-005024-a
- Дата створення : 10.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28245927
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж цивільного будівництва" ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Перехід 25х3/4...×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Перехід 25х3/4 нр; Муфта 25х3/4; Згин 3/4х1 НВ; Трійник 20V; Коліно 20 45* V; Коліно 20 90* V)
- ID: UA-2025-10-26-001154-a
- Дата створення : 26.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26890295
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж цивільного будівництва" ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Муфта 20х2H V;...×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Муфта 20х2H V; Трійник 20 V; Коліно 20 45* V; Коліно 20 90* V)
- ID: UA-2025-09-19-000502-a
- Дата створення : 19.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26486342
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж цивільного будівництва" ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (О40 HTEM Труба...×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (О40 HTEM Труба монтажна 1000мм VALSIR; Parinox EPDM DN8 Шланг 1/2" х 1/2" ВЕ 0,8 м PN10 PARIGI)
- ID: UA-2025-07-16-009039-a
- Дата створення : 16.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25897250
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж цивільного будівництва" ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Перехідник лату...×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Перехідник латунний (під ключ) О1 1/2"М x 2"F 3B FP Pattaroni; Фітинги із пластмаси (Перехідник PP-R 050 мм х 1 1/2" BP PRAWTECH Sp. z o.o.)
- ID: UA-2025-05-06-004606-a
- Дата створення : 06.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25207124
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж цивільного будівництва" ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Фітинги із плас...×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Фітинги із пластмаси (Коліно PP-R 050 BB 45° PRAWTECH Sp. z o.o.); ПП Муфта FADO 50; Збірка (прокладка) латунна 01 1/2" B3 FP Pattaroni)
- ID: UA-2025-05-05-006086-a
- Дата створення : 05.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25193818
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж цивільного будівництва" ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Фітинги із плас...×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Фітинги із пластмаси (Трійник PP-R 050 PRAWTECH Sp. z o.o.); Фітинги із пластмаси (Коліно PP-R 050 BB 90° PRAWTECH Sp. z o.o.); ПП Кут 45 ° FADO 50; Фітинги із пластмаси (Муфта з`єднувальна PP-R O50 мм PRAWTECH Sp. z o.o.)
- ID: UA-2025-05-05-004730-a
- Дата створення : 05.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25192511
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж цивільного будівництва" ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (ПП Муфта 25;ПП...×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (ПП Муфта 25;ПП Муфта 20; ПП Коліно 20х90*; ПП Муфта 20х1/2" зов.)
- ID: UA-2025-04-08-013516-a
- Дата створення : 08.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24955910
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж цивільного будівництва" ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби та супутні вироби- ID: UA-2024-09-10-012719-a
- Дата створення : 10.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22544756
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж цивільного будівництва" ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби та супутні вироби- ID: UA-2024-05-02-006402-a
- Дата створення : 02.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21463686
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж цивільного будівництва" ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби та супутні вироби- ID: UA-2024-04-12-009459-a
- Дата створення : 12.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21287783
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж цивільного будівництва" ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труба 100х2000...×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труба 100х2000мм)
- ID: UA-2024-02-06-002487-a
- Дата створення : 06.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20647623
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж цивільного будівництва" ЄДРПОУ: 37308938ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -