-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Димоходні елементи (труби, трійники, переходи)- ID: UA-2024-11-15-008211-a
- Дата створення : 15.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23271044
Управління освіти Костянтинівської міської ради ЄДРПОУ: 02142879ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труби, трійники, переходи, код 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби...×-
Труби, трійники, переходи, код 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
- ID: UA-2024-08-26-002255-a
- Дата створення : 26.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22403501
Управління освіти Костянтинівської міської ради ЄДРПОУ: 02142879ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби поліпропіленові та супутні вироби, код 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, о...×-
Труби поліпропіленові та супутні вироби, код 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2023-11-22-000365-a
- Дата створення : 22.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19725936
Управління освіти Костянтинівської міської ради ЄДРПОУ: 02142879ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба ф108х4, сегменти ППУ з покровним шаром з фольгоізола ф108мм, хомут ф108мм, код 44160...×-
Труба ф108х4, сегменти ППУ з покровним шаром з фольгоізола ф108мм, хомут ф108мм, код 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
- ID: UA-2023-11-07-000144-a
- Дата створення : 07.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19533084
Управління освіти Костянтинівської міської ради ЄДРПОУ: 02142879ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба ду 50х30,0 мм та електроди для ЗЗСО №2- ID: UA-2022-02-09-002177-b
- Дата створення : 09.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14030134
Управління освіти Костянтинівської міської ради ЄДРПОУ: 02142879ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура трубопровідна для потреб ЗОШ №9 м.Костянтинівка, вул.Братська,14- ID: UA-2021-10-04-009257-b
- Дата створення : 04.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11823629
Управління освіти Костянтинівської міської ради ЄДРПОУ: 02142879ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відведення з оцинкованої сталі ф155 0,5 для ЗДО №3 «Капітошка» с.Новодмитрівка, вул. Соняч...×-
Відведення з оцинкованої сталі ф155 0,5 для ЗДО №3 «Капітошка» с.Новодмитрівка, вул. Сонячна,10
- ID: UA-2021-10-04-008448-b
- Дата створення : 04.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11822302
Управління освіти Костянтинівської міської ради ЄДРПОУ: 02142879ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труби та супутні вироби для господарчих потреб ЗОШ №9- ID: UA-2021-09-07-005857-c
- Дата створення : 07.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11401239
Управління освіти Костянтинівської міської ради ЄДРПОУ: 02142879ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Каналізаційні труби та супутні матеріали для потреб ЗДО №3 "Капітошка" с.Новодми...×-
Каналізаційні труби та супутні матеріали для потреб ЗДО №3 "Капітошка" с.Новодмитрівка, вул. Сонячна,10
- ID: UA-2021-07-12-008088-c
- Дата створення : 12.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10681039
Управління освіти Костянтинівської міської ради ЄДРПОУ: 02142879ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сталеві труби та супутні матеріали для потреб Білокузьминівського ліцею с.Білокузьминівка,...×-
Сталеві труби та супутні матеріали для потреб Білокузьминівського ліцею с.Білокузьминівка, вул. Садова,62
- ID: UA-2021-07-09-006785-c
- Дата створення : 09.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10660020
Управління освіти Костянтинівської міської ради ЄДРПОУ: 02142879ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сантехнічні матеріали для ДНЗ №34- ID: UA-2021-06-22-006034-c
- Дата створення : 22.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10429701
Управління освіти Костянтинівської міської ради ЄДРПОУ: 02142879ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труби та супутні товари для ЗЗСО №13 м.Костянтинівка, бул. Космонавтів,12а- ID: UA-2021-04-22-010855-a
- Дата створення : 22.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9641911
Управління освіти Костянтинівської міської ради ЄДРПОУ: 02142879ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали та товари для ДНЗ №23 за адресою м.Костянтинівка, вул. Партизанська,15 (труби та...×-
Матеріали та товари для ДНЗ №23 за адресою м.Костянтинівка, вул. Партизанська,15 (труби та супутні вироби)
- ID: UA-2021-04-05-001249-a
- Дата створення : 05.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9359733
Управління освіти Костянтинівської міської ради ЄДРПОУ: 02142879ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для підключення обладнання в харчоблоці ЗЗСО І-ІІІст. №5 (труби та супутні вироб...×-
Матеріали для підключення обладнання в харчоблоці ЗЗСО І-ІІІст. №5 (труби та супутні вироби)
- ID: UA-2021-02-03-009858-a
- Дата створення : 03.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8422011
КП "Управління освіти міської ради м.Костянтинівки" ЄДРПОУ: 02142879ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба та супутні вироби для ДНЗ №23 «Усмішка»- ID: UA-2020-12-03-009618-b
- Дата створення : 03.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7525526
КП "Управління освіти міської ради м.Костянтинівки" ЄДРПОУ: 02142879ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -