-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Портланд цемент ПЦ ІІ/А-Ш-500 (25кг)- ID: UA-2023-11-27-009150-a
- Дата створення : 27.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19792187
Звягельський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 13553798ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бордюр бетонний 8*19см*1м- ID: UA-2023-11-27-009049-a
- Дата створення : 27.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19792102
Звягельський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 13553798ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент К-П 25 кг ПЦ-ІІ/АШ-500 ; Клей Ансерглоб ВСХ-34 д/плитки/керамогр.25кг.- ID: UA-2023-07-05-012294-a
- Дата створення : 05.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18324547
Звягельський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 13553798ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поріжок П-10 2,7 м 40мм ПМ каштан; Поріжок АPR Б/П48мм 3м 50*23мм; Поріжок АPR Б/П48мм 1,5...×-
Поріжок П-10 2,7 м 40мм ПМ каштан; Поріжок АPR Б/П48мм 3м 50*23мм; Поріжок АPR Б/П48мм 1,5м 50*23мм.
- ID: UA-2023-05-12-011910-a
- Дата створення : 12.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17762760
Звягельський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 13553798ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шифер Івано-Франківський 5,8 1,75*1,13 м /25 кг; Цемент К-П 25 кг; Поріжок П-6 2,7 м 30 мм...×-
Шифер Івано-Франківський 5,8 1,75*1,13 м /25 кг; Цемент К-П 25 кг; Поріжок П-6 2,7 м 30 мм дуб мадрина.
- ID: UA-2023-05-08-004989-a
- Дата створення : 08.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17696489
Звягельський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 13553798ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
цемент К-П 25кг ПЦ-ІІАШ-500/пал64- ID: UA-2023-03-13-011698-a
- Дата створення : 13.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17223180
Звягельський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 13553798ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
лінолеум- ID: UA-2022-11-02-011062-a
- Дата створення : 02.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15747147
Новоград-Волинський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 13553798ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
цемент К-П 25кг ПЦ-ІІ/АШ-500/пал 64- ID: UA-2022-10-25-009348-a
- Дата створення : 25.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15671166
Новоград-Волинський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 13553798ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент- ID: UA-2022-07-05-003028-a
- Дата створення : 05.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14845513
Новоград-Волинський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 13553798ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
цемент- ID: UA-2022-02-08-007746-b
- Дата створення : 08.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14012481
Новоград-Волинський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 13553798ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
лінолеум- ID: UA-2021-04-23-003838-c
- Дата створення : 23.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9660806
Новоград-Волинський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 13553798ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
цемент, грунт, шпатлівка- ID: UA-2021-04-01-004279-c
- Дата створення : 01.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9329696
Новоград-Волинський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 13553798ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
лінолеум- ID: UA-2020-08-20-001870-c
- Дата створення : 20.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5996519
Новоград-Волинський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 13553798ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
лінолеум- ID: UA-2020-08-17-002827-c
- Дата створення : 17.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5949887
Новоград-Волинський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 13553798ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
конструкційні матеріали- ID: UA-2020-05-26-003639-b
- Дата створення : 26.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5086696
Комунальний навчальний заклад "Новоград-Волинська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 13553798ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -