-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44110000-4 - Конструкційні матеріали (Цемент, єврорубероїд)- ID: UA-2026-07-30-007345-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29954142
Державне некомерційне товариство "Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки" ЄДРПОУ: 02224548ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44110000-4 - Конструкційні матеріали (Цемент, Євроруберойд)- ID: UA-2026-07-07-010480-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29753538
Державне некомерційне товариство "Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки" ЄДРПОУ: 02224548ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44110000-4 - Конструкційні матеріали (Труба)- ID: UA-2026-06-16-012729-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29556544
Державне некомерційне товариство "Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки" ЄДРПОУ: 02224548ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44110000-4 - Конструкційні матеріали (Труба)- ID: UA-2026-06-02-009838-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29411155
Державне підприємство "Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки" ЄДРПОУ: 02224548ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44112120-5 Профільний прокат (Труба)- ID: UA-2026-05-14-009283-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29225846
Державне підприємство "Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки" ЄДРПОУ: 02224548ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44110000-4 - Конструкційні матеріали (Гідроізоляційна суміш)- ID: UA-2026-04-21-008349-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28978567
Державне підприємство "Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки" ЄДРПОУ: 02224548ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-04-07-006977-a
- Дата створення : 07.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28847628
Державне підприємство "Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки" ЄДРПОУ: 02224548ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44110000-4 - Конструкційні матеріали (Бетон)- ID: UA-2026-03-25-007813-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28723094
Державне підприємство "Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки" ЄДРПОУ: 02224548ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44110000-4 - Конструкційні матеріали (Гідроізоляційна суміш, шиноподібна геомембрана, цеме...×-
44110000-4 - Конструкційні матеріали (Гідроізоляційна суміш, шиноподібна геомембрана, цемент)
- ID: UA-2026-03-25-007171-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28722440
Державне підприємство "Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки" ЄДРПОУ: 02224548ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44110000-4 - Конструкційні матеріали (Ферма, з"єднання, база)- ID: UA-2026-02-18-004471-a
- Дата створення : 18.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28343112
Державне підприємство "Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки" ЄДРПОУ: 02224548ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44110000-4 - Конструкційні матеріали Ролета захисна- ID: UA-2026-02-06-006949-a
- Дата створення : 06.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28214502
Державне підприємство "Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки" ЄДРПОУ: 02224548ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44110000-4 - Конструкційні матеріали (Ферма алюмінієва)- ID: UA-2026-01-23-016913-a
- Дата створення : 23.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28039727
Державне підприємство "Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки" ЄДРПОУ: 02224548ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44110000-4 Конструкційні матеріали 9Гідроізоляційна суміш)- ID: UA-2026-01-20-013212-a
- Дата створення : 20.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27976861
Державне підприємство "Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки" ЄДРПОУ: 02224548ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44110000-4 Конструкційні матеріали (.Лист оцинкований)- ID: UA-2026-01-10-000441-a
- Дата створення : 10.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27873558
Державне підприємство "Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки" ЄДРПОУ: 02224548ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум)- ID: UA-2026-01-09-007952-a
- Дата створення : 09.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27872185
Державне підприємство "Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки" ЄДРПОУ: 02224548ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -