-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонер Midea Forest DC AF6-09N8C2E-I/AF6-09N8C2E-O з монтажем, Кондиціонер Midea Fore...×-
Кондиціонер Midea Forest DC AF6-09N8C2E-I/AF6-09N8C2E-O з монтажем, Кондиціонер Midea Forest DC AF6-12N8C2E-I/AF6-09N8C2E-O з монтажем, (ДК 021:2015 42512200-4 Настінні кондиціонери повітря) ДК 021:2015 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільрувальні пристрої.
- ID: UA-2025-04-24-005933-a
- Дата створення : 24.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25103076
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №3" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986173ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонер Smart Air ICE I-07-OAO2/Y24 з монтажем (ДК 021:2015 42512200-4 Настінні кондиц...×-
Кондиціонер Smart Air ICE I-07-OAO2/Y24 з монтажем (ДК 021:2015 42512200-4 Настінні кондиціонери повітря) ДК 021:2015 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільрувальні пристрої.
- ID: UA-2024-06-24-005382-a
- Дата створення : 24.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21910894
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №3" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986173ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонер SmartAir ICE I-09-OAO2/Y24 з монтажем (ДК 021:2015 42512200-4 Настінні кондиці...×-
Кондиціонер SmartAir ICE I-09-OAO2/Y24 з монтажем (ДК 021:2015 42512200-4 Настінні кондиціонери повітря) ДК 021:2015 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільрувальні пристрої.
- ID: UA-2024-04-15-006160-a
- Дата створення : 15.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21296885
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №3" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986173ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кондиціонери настінні, інверторні (42512200-0 Настінні кондиціонери повітря) ДК 021:201...×-
Кондиціонери настінні, інверторні (42512200-0 Настінні кондиціонери повітря) ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої.
- ID: UA-2023-11-01-010129-a
- Дата створення : 01.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19482028
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №3" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01986173ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -