-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Комплект зовнішнього та внутрішнього блоків спліт-кондиціонера" Код ДК 021:2015...×-
"Комплект зовнішнього та внутрішнього блоків спліт-кондиціонера" Код ДК 021:2015 42510000-4 "Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої"
- ID: UA-2025-11-06-004818-a
- Дата створення : 06.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27021362
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Побутові товари" Код ДК 021:2015 42510000-4 "Теплообмінники, кондиціонери...×-
"Побутові товари" Код ДК 021:2015 42510000-4 "Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої"
- ID: UA-2025-09-03-010218-a
- Дата створення : 03.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26319317
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Настінний спліт кондиціонер" Код ДК 021:2015 42510000-4 "Теплообмінники, к...×-
"Настінний спліт кондиціонер" Код ДК 021:2015 42510000-4 "Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої"
- ID: UA-2025-08-27-002179-a
- Дата створення : 27.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26252259
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Мобільний кондиціонер TCL TAC-16CPB/NZW" Код ДК 021:2015 42510000-4 "Тепло...×-
"Мобільний кондиціонер TCL TAC-16CPB/NZW" Код ДК 021:2015 42510000-4 "Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої"
- ID: UA-2025-08-26-003616-a
- Дата створення : 26.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26239803
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кондиціонери код ДК 021:2015 – 42510000-4 – Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодиль...×-
Кондиціонери код ДК 021:2015 – 42510000-4 – Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (ДК 021:2015 – 42512200-0 – Настінні кондиціонери повітря).
- ID: UA-2023-05-10-013623-a
- Дата створення : 10.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17734140
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кондиціонери з решітками для зовнішнього блоку код ДК 021:2015 – 42510000-4 – Теплообмінни...×-
Кондиціонери з решітками для зовнішнього блоку код ДК 021:2015 – 42510000-4 – Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (ДК 021:2015 – 42512200-0 – Настінні кондиціонери повітря).
- ID: UA-2023-03-28-010815-a
- Дата створення : 28.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17359756
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги
-
КЕП
Кондиціонери з решітками для зовнішнього блоку код ДК 021:2015 – 42510000-4 – Теплообмінни...×-
Кондиціонери з решітками для зовнішнього блоку код ДК 021:2015 – 42510000-4 – Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (ДК 021:2015 – 42512200-0 – Настінні кондиціонери повітря).
- ID: UA-2022-10-18-009606-a
- Дата створення : 18.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15609311
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїТорги відміненоТорги відмінено -
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Шафа холодильна демонстраційна за ДК 021:2015 – 42510000-4 – Теплообмінники, кондиціонери...×-
Шафа холодильна демонстраційна за ДК 021:2015 – 42510000-4 – Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (ДК 021:2015 – 42513200-7 – Холодильне обладнання).
- ID: UA-2022-09-07-010338-a
- Дата створення : 07.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15278661
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
- 1
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Спліт-система код ДК 021:2015: 42510000-4 — Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодиль...×-
Спліт-система код ДК 021:2015: 42510000-4 — Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (ДК 021:2015: 42512300-1 — Агрегати для опалення, вентилювання та кондиціювання повітря).
- ID: UA-2022-08-18-009601-a
- Дата створення : 18.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15141484
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїТорги відміненоТорги відмінено -
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Шафа холодильна фармацевтична за ДК 021:2015 – 42510000-4 – Теплообмінники, кондиціонери п...×-
Шафа холодильна фармацевтична за ДК 021:2015 – 42510000-4 – Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (ДК 021:2015 – 42513200-7 – Холодильне обладнання).
- ID: UA-2022-07-26-000224-a
- Дата створення : 26.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14968157
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Холодильник транспортний для зберігання медикаментів та льоду за ДК 021:2015 – 42510000-4...×-
Холодильник транспортний для зберігання медикаментів та льоду за ДК 021:2015 – 42510000-4 – Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (ДК 021:2015 – 42513200-7 – Холодильне обладнання).
- ID: UA-2022-07-26-000153-a
- Дата створення : 26.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14968083
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Шафа холодильна фармацевтична за ДК 021:2015 – 42510000-4 – Теплообмінники, кондиціонери п...×-
Шафа холодильна фармацевтична за ДК 021:2015 – 42510000-4 – Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (ДК 021:2015 – 42513200-7 – Холодильне обладнання).
- ID: UA-2022-07-15-002993-a
- Дата створення : 15.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14911857
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Холодильник транспортний для зберігання медикаментів та льоду за ДК 021:2015 – 42510000-4...×-
Холодильник транспортний для зберігання медикаментів та льоду за ДК 021:2015 – 42510000-4 – Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (ДК 021:2015 – 42513200-7 – Холодильне обладнання).
- ID: UA-2022-07-15-001287-a
- Дата створення : 15.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14910152
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 "42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання...×-
ДК 021:2015 "42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої" (кондиціонер Digital DAC-12T6 (гривна))
- ID: UA-2021-08-25-012619-a
- Дата створення : 25.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11231280
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 "42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання...×-
ДК 021:2015 "42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої" (кондиціонер Digital DAC-12T6 (гривна))
- ID: UA-2021-08-04-003456-b
- Дата створення : 04.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10965662
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25576385ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -