-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Штуцер латунний 1/2зр 13,3мм, кран кульовий IGER PN40 15 1/2 ВВ КВВ15- ID: UA-2026-07-23-006692-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29892699
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛАВУТИЧ-ВОДОКАНАЛ" СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40972700ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура 6мм ES В500 С, 6м, гачок для вязання дроту YATO L=210мм, пластикова ручка- ID: UA-2026-07-10-001737-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29780533
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛАВУТИЧ-ВОДОКАНАЛ" СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40972700ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран кульовий IGER PN40-25 1 ВВ КВВ25- ID: UA-2026-06-17-011057-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29569525
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛАВУТИЧ-ВОДОКАНАЛ" СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40972700ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура трубопровідна- ID: UA-2026-06-16-010760-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29554600
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛАВУТИЧ-ВОДОКАНАЛ" СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40972700ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран кульовий IGER PN40- ID: UA-2026-05-18-001906-a
- Дата створення : 18.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29248051
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛАВУТИЧ-ВОДОКАНАЛ" СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40972700ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран дн50 на 62мм- ID: UA-2026-04-17-004003-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28947343
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛАВУТИЧ-ВОДОКАНАЛ" СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40972700ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Арматура трубопровідна- ID: UA-2025-12-09-005011-a
- Дата створення : 09.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27460262
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛАВУТИЧ-ВОДОКАНАЛ" СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40972700ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Адаптер фланцевий чавунний для поліетиленових труб DN 150/160, фланець СТ20 плоский Ду150/...×-
Адаптер фланцевий чавунний для поліетиленових труб DN 150/160, фланець СТ20 плоский Ду150/159,0 Ру10
- ID: UA-2025-10-23-010006-a
- Дата створення : 23.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26866245
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛАВУТИЧ-ВОДОКАНАЛ" СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40972700ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засувка з клином з гумовим покриттям DN80, засувка з клином з гумовим покриттям DN250 Ру10...×-
Засувка з клином з гумовим покриттям DN80, засувка з клином з гумовим покриттям DN250 Ру10, фланець СТ20 плоский Ру10 ГОСТ 12820-80
- ID: UA-2025-08-12-001104-a
- Дата створення : 12.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26110117
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛАВУТИЧ-ВОДОКАНАЛ" СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40972700ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран кульовий IGER PN40 25 1" ВВ КВВ25- ID: UA-2025-06-24-002109-a
- Дата створення : 24.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25691303
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛАВУТИЧ-ВОДОКАНАЛ" СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40972700ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран ДН50 на 62мм- ID: UA-2025-06-24-001448-a
- Дата створення : 24.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25690670
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛАВУТИЧ-ВОДОКАНАЛ" СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40972700ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вентиль балансувальний Valtec VT 054 DN 32, вентиль балансувальний Valtec VT 054 DN 25, ST...×-
Вентиль балансувальний Valtec VT 054 DN 32, вентиль балансувальний Valtec VT 054 DN 25, STROMAX-GN балансувальний вентиль з вимірювальними штуцерами DN40
- ID: UA-2025-06-24-001322-a
- Дата створення : 24.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25690535
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛАВУТИЧ-ВОДОКАНАЛ" СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40972700ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран кутовий шаровий IGER 1/2 Х 3/4 КС12, НВ Муфта ПЄ-ПЄ рівностор. 32*32, кран кульовий I...×-
Кран кутовий шаровий IGER 1/2 Х 3/4 КС12, НВ Муфта ПЄ-ПЄ рівностор. 32*32, кран кульовий IGER PN40 25 1ВВ КВВ25, ніпель редукційний KOER 1*3/4 HH нікель KF.N0810, кут KOER 1/2 НВ нікель KF.L06MF KR3328
- ID: UA-2025-06-03-006820-a
- Дата створення : 03.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25490000
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛАВУТИЧ-ВОДОКАНАЛ" СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40972700ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран кульовий IGER PN40 15 1/2 3В КНВ15, кран кульовий IGER PN40 20 3/4 3В КНВ20, кран кул...×-
Кран кульовий IGER PN40 15 1/2 3В КНВ15, кран кульовий IGER PN40 20 3/4 3В КНВ20, кран кульовий IGER PN40 25 1 3В КНВ25
- ID: UA-2025-05-06-002028-a
- Дата створення : 06.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25204282
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛАВУТИЧ-ВОДОКАНАЛ" СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40972700ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зворотній клапан для МS1- ID: UA-2025-03-17-000513-a
- Дата створення : 17.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24724161
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛАВУТИЧ-ВОДОКАНАЛ" СЛАВУТИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40972700ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -