-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
болер- ID: UA-2020-12-23-000600-c
- Дата створення : 23.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7944144
КЗ "Новоолександрівський НВК "СЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" НСР ЄДРПОУ: 20274320ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
посудомийна машина- ID: UA-2020-12-11-001495-c
- Дата створення : 11.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7683252
КЗ "Новоолександрівський НВК "СЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" НСР ЄДРПОУ: 20274320ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
електричні прилади- ID: UA-2020-08-26-000426-a
- Дата створення : 26.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6043456
КЗ "Новоолександрівський НВК "СЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" НСР ЄДРПОУ: 20274320ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
електричні побутові прилади- ID: UA-2020-07-29-004189-c
- Дата створення : 29.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5747938
КЗ "Новоолександрівський НВК "СЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" НСР ЄДРПОУ: 20274320ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
електричні побутові прилади- ID: UA-2020-07-07-001130-c
- Дата створення : 07.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5500787
КЗ "Новоолександрівський НВК "СЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" НСР ЄДРПОУ: 20274320ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
електричні побутові товари- ID: UA-2020-07-02-004937-a
- Дата створення : 02.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5455435
КЗ "Новоолександрівський НВК "СЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" НСР ЄДРПОУ: 20274320ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
електричні побутові прилади- ID: UA-2020-06-19-003351-c
- Дата створення : 19.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5336307
КЗ "Новоолександрівський НВК "СЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" НСР ЄДРПОУ: 20274320ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
електричні побутові прилади- ID: UA-2018-12-10-001645-c
- Дата створення : 10.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2833619
КЗ "Новоолександрівський НВК "СЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" НСР ЄДРПОУ: 20274320ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
електричні побутові прилади- ID: UA-2018-11-09-001687-c
- Дата створення : 09.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2692956
КЗ "Новоолександрівський НВК "СЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" НСР ЄДРПОУ: 20274320ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
електричні побутові прилади- ID: UA-2018-09-18-000906-c
- Дата створення : 18.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2558890
КЗ "Новоолександрівський НВК "СЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" НСР ЄДРПОУ: 20274320ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
електричні прилади- ID: UA-2018-05-05-000365-a
- Дата створення : 05.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1946147
КЗ "Новоолександрівський НВК "СЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" НСР ЄДРПОУ: 20274320ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
електричні побутові товари- ID: UA-2018-03-02-001071-c
- Дата створення : 02.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1790240
КЗ "Новоолександрівський НВК "СЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" НСР ЄДРПОУ: 20274320ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
електричні побутові товари- ID: UA-2018-03-02-001059-c
- Дата створення : 02.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1753887
КЗ "Новоолександрівський НВК "СЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" НСР ЄДРПОУ: 20274320ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електричні побутові прилади- ID: UA-2018-02-06-001175-a
- Дата створення : 06.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1718837
КЗ "Новоолександрівський НВК "СЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" НСР ЄДРПОУ: 20274320ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електричні побутові прилади- ID: UA-2017-03-21-001723-b
- Дата створення : 21.03.17
- Внутрішній номер закупівлі: 786125
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -