-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади- ID: UA-2021-11-15-017796-a
- Дата створення : 15.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12490887
Вище професійне училище №92 м.Сєвєродонецька ЄДРПОУ: 02541190ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні побутові прилади- ID: UA-2020-03-20-001244-b
- Дата створення : 20.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4678919
Вище професійне училище №92 м.Сєвєродонецька ЄДРПОУ: 02541190ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні побутові прилади- ID: UA-2020-03-20-001175-b
- Дата створення : 20.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4678806
Вище професійне училище №92 м.Сєвєродонецька ЄДРПОУ: 02541190ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні побутові прилади- ID: UA-2020-03-19-002713-b
- Дата створення : 19.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4673811
Вище професійне училище №92 м.Сєвєродонецька ЄДРПОУ: 02541190ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні побутові прилади- ID: UA-2018-09-21-000705-a
- Дата створення : 21.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2394568
Вище професійне училище №92 м.Сєвєродонецька ЄДРПОУ: 02541190ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні побутові прилади- ID: UA-2018-09-13-002004-c
- Дата створення : 13.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2365920
Вище професійне училище №92 м.Сєвєродонецька ЄДРПОУ: 02541190ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні побутові прилади- ID: UA-2018-07-20-000650-c
- Дата створення : 20.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2197301
Вище професійне училище №92 м.Сєвєродонецька ЄДРПОУ: 02541190ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні побутові прилади- ID: UA-2018-05-22-000707-c
- Дата створення : 22.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2001363
Вище професійне училище №92 м.Сєвєродонецька ЄДРПОУ: 02541190ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -