-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для закладів громадського харчування- ID: UA-2026-08-05-000011-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29993227
ДП Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Катюжанський професійний коледж" ЄДРПОУ: 02544603ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясорубка 12R- ID: UA-2025-06-25-010356-a
- Дата створення : 25.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25714079
ДП Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Катюжанський професійний коледж" ЄДРПОУ: 02544603ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Слайсер RGV Lusso 22GL- ID: UA-2025-06-10-005997-a
- Дата створення : 10.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25557320
ДП Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Катюжанський професійний коледж" ЄДРПОУ: 02544603ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пом’якшувач води та підставка під піч- ID: UA-2024-07-04-001746-a
- Дата створення : 04.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21991471
ДП Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Катюжанський професійний коледж" ЄДРПОУ: 02544603ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пароконвектомат- ID: UA-2024-05-28-012927-a
- Дата створення : 28.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21684938
ДП Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Катюжанський професійний коледж" ЄДРПОУ: 02544603ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонний інвентар- ID: UA-2023-07-18-011728-a
- Дата створення : 18.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18437177
ДП Державний навчальний заклад "Катюжанське вище професыйне училище" ЄДРПОУ: 02544603ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для закладів громадського харчування (6 найменувань)- ID: UA-2021-08-26-003109-b
- Дата створення : 26.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11253401
ДП Державний навчальний заклад "Катюжанське вище професыйне училище" ЄДРПОУ: 02544603ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для закладів громадського харчування- ID: UA-2021-02-20-000009-a
- Дата створення : 20.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8721480
ДП Державний навчальний заклад "Катюжанське вище професыйне училище" ЄДРПОУ: 02544603ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
обладнання для навчальної лабораторії приготування їжі (стільниця, мийка, каркас стола, пі...×-
обладнання для навчальної лабораторії приготування їжі (стільниця, мийка, каркас стола, підставка під плиту, тумба, дверці тумби роздвижні).
- ID: UA-2020-11-27-011240-b
- Дата створення : 27.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7438327
ДП Державний навчальний заклад "Катюжанське вище професыйне училище" ЄДРПОУ: 02544603ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Обладнання для навчальної лабораторії приготування їжі (стільниця, мийка, каркас стола, пі...×-
Обладнання для навчальної лабораторії приготування їжі (стільниця, мийка, каркас стола, підставка під плиту, тумба, дверці тумби роздвижні)
- ID: UA-2020-11-27-000463-a
- Дата створення : 27.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7419021
ДП Державний навчальний заклад "Катюжанське вище професыйне училище" ЄДРПОУ: 02544603ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясорубка MOULINEX ME688832; Чайник пластиковий TEFAL KO299130- ID: UA-2020-11-20-000608-a
- Дата створення : 20.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7299221
ДП Державний навчальний заклад "Катюжанське вище професыйне училище" ЄДРПОУ: 02544603ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -