-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стелаж металевий 1800х810х410 мм (ПОВТОРНО)- ID: UA-2026-09-03-002111-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275555
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві ЄДРПОУ: 23312417ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стелаж металевий 1800х810х410 мм- ID: UA-2026-09-03-001184-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274639
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві ЄДРПОУ: 23312417ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металеві стелажі- ID: UA-2025-11-11-016088-a
- Дата створення : 11.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27083294
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві ЄДРПОУ: 23312417ДК 021:2015: 39151100-6 СтелажіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стелажі складські- ID: UA-2024-11-27-015157-a
- Дата створення : 27.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23427711
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві ЄДРПОУ: 23312417ДК 021:2015: 39151100-6 СтелажіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стелажі складські металеві- ID: UA-2024-11-01-003876-a
- Дата створення : 01.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23098883
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві ЄДРПОУ: 23312417ДК 021:2015: 39151100-6 СтелажіТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Шафа секційна на 8 осередків- ID: UA-2020-06-04-006534-b
- Дата створення : 04.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5182531
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві ЄДРПОУ: 23312417ДК 021:2015: 39151300-8 Модульні мебліТорги відміненоТорги відмінено -