-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тумба офісна- ID: UA-2026-08-25-009914-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30187286
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 12 годин (до 02.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Офісні меблі (Івано-Франківська область)- ID: UA-2026-08-17-005663-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30102558
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:39130000-2 Офісні меблі (Тумба офісна) (Харківська область)- ID: UA-2026-08-11-000773-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30044439
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39130000-2 "Офісні меблі" (тумби приставні (мобільні), Полтавська область)- ID: UA-2026-07-31-006093-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29964092
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:39130000-2 Офісні меблі (Тумба офісна) (Харківська область)- ID: UA-2026-07-23-006975-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29892980
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39130000-2 "Офісні меблі" (тумби приставні (мобільні), Полтавська область)- ID: UA-2026-07-21-006054-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29867649
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:39130000-2 Офісні меблі (Тумба офісна) (Харківська область)- ID: UA-2026-07-15-006653-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29822204
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Офісні меблі (Івано-Франківська область)- ID: UA-2026-07-14-005092-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29808030
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісні меблі (Івано-Франківська область)- ID: UA-2026-06-29-008206-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29678962
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісні меблі (Івано-Франківська область)- ID: UA-2026-06-29-007195-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29677952
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Офісні меблі (Івано-Франківська область)- ID: UA-2026-06-08-005558-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29464202
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісні меблі - шафа для одягу, полиця навісна (Рівненська область)- ID: UA-2025-12-18-024871-a
- Дата створення : 18.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27653988
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісні меблі (Рівненська область)»- ID: UA-2025-12-18-024779-a
- Дата створення : 18.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27653899
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісні меблі - пенал офісний з дверцятами, шафа для одягу (Рівненська область)- ID: UA-2025-12-18-024603-a
- Дата створення : 18.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27653717
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Офісні меблі» (Шафа для паперів, полка навісна (Дніпропетровська область))- ID: UA-2025-12-15-004989-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27556972
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -