-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пульт контролю автономної газової котельні "Сигнал-1" та пристрій зв'язку з...×-
Пульт контролю автономної газової котельні "Сигнал-1" та пристрій зв'язку з об'єктом "Сигнал-55"
- ID: UA-2026-08-10-006391-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30037687
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА" ЄДРПОУ: 03342184ДК 021:2015: 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Термопара 0.200.009 контуру регулювання температури – 1 шт; Панель керування з автоматикою...×-
Термопара 0.200.009 контуру регулювання температури – 1 шт; Панель керування з автоматикою Dims01-TH01 – 2шт
- ID: UA-2023-11-23-012333-a
- Дата створення : 23.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19757194
КПТМ "Криворіжтепломережа" ЄДРПОУ: 03342184ДК 021:2015: 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сигналізатор рівня САУ-М6 та датчик рівня Д.У.4/2,5- ID: UA-2022-06-27-003854-a
- Дата створення : 27.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14806914
КПТМ "Криворіжтепломережа" ЄДРПОУ: 03342184ДК 021:2015: 38810000-6 Обладнання для керування виробничими процесамиЗавершена -