-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
бінокуляр нічного бачення AGM PVS-7 NL1 за ДК 021:2015:38630000-0: Астрономічні та оптичні...×-
бінокуляр нічного бачення AGM PVS-7 NL1 за ДК 021:2015:38630000-0: Астрономічні та оптичні прилади
- ID: UA-2024-10-10-006962-a
- Дата створення : 10.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22850486
ДЕПАРТАМЕНТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ОБОРОННОЇ РОБОТИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 14372952ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монокуляр нічного бачення OE PVS-14 gen2 за ДК 021:2015:38630000-0: Астрономічні та оптичн...×-
Монокуляр нічного бачення OE PVS-14 gen2 за ДК 021:2015:38630000-0: Астрономічні та оптичні прилади.
- ID: UA-2024-10-10-006173-a
- Дата створення : 10.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22849693
ДЕПАРТАМЕНТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ОБОРОННОЇ РОБОТИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 14372952ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Прилад тепловізійного спостереження AGM Sidewinder TM50-640 або еквівалент- ID: UA-2024-05-15-008818-a
- Дата створення : 15.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21565316
Департамент цивільного захисту, оборони та взаємодії з правоохоронними органами Київської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 14372952ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Прилад нічного бачення IRED PVS-14 Gen3+ або еквівалент- ID: UA-2024-04-30-009009-a
- Дата створення : 30.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21443282
Департамент цивільного захисту, оборони та взаємодії з правоохоронними органами Київської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 14372952ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Прилад нічного бачення IRED PVS-14 Gen3+ або еквівалент- ID: UA-2024-04-29-007268-a
- Дата створення : 29.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21430137
Департамент цивільного захисту, оборони та взаємодії з правоохоронними органами Київської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 14372952ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади тепловізійні для цивільного використання (Тепловізійний приціл Pulsar Thermion 2 L...×-
Прилади тепловізійні для цивільного використання (Тепловізійний приціл Pulsar Thermion 2 LRF XP50 Pro)
- ID: UA-2024-03-12-006523-a
- Дата створення : 12.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20991374
Департамент цивільного захисту, оборони та взаємодії з правоохоронними органами Київської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 14372952ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бінокль Boshile HD 10x50 (або аналог)- ID: UA-2024-01-09-006453-a
- Дата створення : 09.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20338121
Департамент цивільного захисту, оборони та взаємодії з правоохоронними органами Київської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 14372952ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тепловізійний приціл типу Thermion 2 LRFXP 50 Pro за кодом ДК 021:2015 – 38630000-0 (Аст...×-
Тепловізійний приціл типу Thermion 2 LRFXP 50 Pro за кодом ДК 021:2015 – 38630000-0 (Астрономічні та оптичні прилади)
- ID: UA-2023-12-13-019806-a
- Дата створення : 13.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20051082
Департамент цивільного захисту, оборони та взаємодії з правоохоронними органами Київської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 14372952ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект монтажного обладнання за кодом ДК 021:2015 – 38630000-0 (Астрономічні та оптичн...×-
Комплект монтажного обладнання за кодом ДК 021:2015 – 38630000-0 (Астрономічні та оптичні прилади)
- ID: UA-2023-12-13-017340-a
- Дата створення : 13.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20048143
Департамент цивільного захисту, оборони та взаємодії з правоохоронними органами Київської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 14372952ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тепловізійний приціл PulsarYukonNordforce XQ35, Лазерний підсвічувач LB-15WSF-Sky Fortress- ID: UA-2023-12-13-013765-a
- Дата створення : 13.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20044854
Департамент цивільного захисту, оборони та взаємодії з правоохоронними органами Київської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 14372952ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тепловізійний приціл типу Thermion 2 XP50 Pro за кодом ДК 021:2015 – 38630000-0 (Астроно...×-
Тепловізійний приціл типу Thermion 2 XP50 Pro за кодом ДК 021:2015 – 38630000-0 (Астрономічні та оптичні прилади)
- ID: UA-2023-11-29-017683-a
- Дата створення : 29.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19835930
Департамент цивільного захисту, оборони та взаємодії з правоохоронними органами Київської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 14372952ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект наведення- ID: UA-2023-10-19-014305-a
- Дата створення : 19.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19348787
Департамент цивільного захисту, оборони та взаємодії з правоохоронними органами Київської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 14372952ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект монтажного обладнання: Моноблок STS Arms 30 мм H: 33мм, Механізм фіксації теплові...×-
Комплект монтажного обладнання: Моноблок STS Arms 30 мм H: 33мм, Механізм фіксації тепловізорів, Механізм фіксації планшету на віброопорах
- ID: UA-2023-10-19-008049-a
- Дата створення : 19.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19342505
Департамент цивільного захисту, оборони та взаємодії з правоохоронними органами Київської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 14372952ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тепловізійний приціл типу Thermion 2 XP50 Pro за кодом ДК 021:2015 – 38630000-0 (Астроно...×-
Тепловізійний приціл типу Thermion 2 XP50 Pro за кодом ДК 021:2015 – 38630000-0 (Астрономічні та оптичні прилади)
- ID: UA-2023-10-04-010003-a
- Дата створення : 04.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19175242
Департамент цивільного захисту, оборони та взаємодії з правоохоронними органами Київської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 14372952ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні приладиЗавершена -