-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експрес-тести для виявлення та ідентифікації наркотичних та вибухових речовин за кодом ДК...×-
Експрес-тести для виявлення та ідентифікації наркотичних та вибухових речовин за кодом ДК 021:2015– 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати / CPV code: 38540000-2 Machines and apparatus for testing and measuring в межах реалізації проекту Модернізація пунктів пропуску (HUSKROUA/23/RS/3.2/039 EQUIPBCP), який фінансується за кошти Європейського Союзу, в рамках Програми Interreg VI-A NEXT Угорщина–Словаччина-Румунія-Україна 2021-2027 Project № HUSKROUA/23/RS/3.2/039 EQUIPBCP
- ID: UA-2026-07-31-009271-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29967250
Військова частина 2142 ЄДРПОУ: 14321676ДК 021:2015: 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апаратиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Детектор для виявлення наркотичних та вибухових речовин за кодом ДК 021:2015– 38540000-2 В...×-
Детектор для виявлення наркотичних та вибухових речовин за кодом ДК 021:2015– 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апарати / CPV code: 38540000-2 Machines and apparatus for testing and measuring в межах реалізації проекту Модернізація пунктів пропуску (HUSKROUA/23/RS/3.2/039 EQUIPBCP), який фінансується за кошти Європейського Союзу, в рамках Програми Interreg VI-A NEXT Угорщина–Словаччина-Румунія-Україна 2021-2027 Project № HUSKROUA/23/RS/3.2/039 EQUIPBCP
- ID: UA-2026-07-31-009205-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29967183
Військова частина 2142 ЄДРПОУ: 14321676ДК 021:2015: 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апаратиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 дні назад
-