-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лічильники обліку води для підвищувальних водопровідних насосних станцій за кодом ДК021:20...×-
Лічильники обліку води для підвищувальних водопровідних насосних станцій за кодом ДК021:2015:38420000-5 - Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
- ID: UA-2023-04-28-008053-a
- Дата створення : 28.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17616576
Комунальне підприємство "Івано-Франківськводоекотехпром" ЄДРПОУ: 32360815ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лічильники обліку води для підвищувальних водопровідних насосних станцій за кодом ДК 021:2...×-
Лічильники обліку води для підвищувальних водопровідних насосних станцій за кодом ДК 021:2015 38420000-5 - Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
- ID: UA-2023-03-28-010766-a
- Дата створення : 28.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17359709
Комунальне підприємство "Івано-Франківськводоекотехпром" ЄДРПОУ: 32360815ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Лічильники холодної води R160 в асортименті за кодом ДК 021:2015 – 38420000-5 - Прилади дл...×-
Лічильники холодної води R160 в асортименті за кодом ДК 021:2015 – 38420000-5 - Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
- ID: UA-2022-10-13-011988-a
- Дата створення : 13.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15576004
КП "Івано-Франківськводоекотехпром" ЄДРПОУ: 32360815ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Лічильники холодної води в асортименті, ДК 021:2015 – 38420000-5 - Прилади для вимірювання...×-
Лічильники холодної води в асортименті, ДК 021:2015 – 38420000-5 - Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівДК 021:2015 – 38420000-5 - Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
- ID: UA-2021-10-07-002510-c
- Дата створення : 07.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11890376
КП "Івано-Франківськводоекотехпром" ЄДРПОУ: 32360815ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Лічильники холодної води код ДК 021:2015 – 38420000-5 - Прилади для вимірювання витрати, р...×-
Лічильники холодної води код ДК 021:2015 – 38420000-5 - Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
- ID: UA-2021-10-01-006699-b
- Дата створення : 01.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11800832
КП "Івано-Франківськводоекотехпром" ЄДРПОУ: 32360815ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Лічильники холодної води в комплекті з штуцерами, ДК 021:2015 - 38420000-5, прилади для ви...×-
Лічильники холодної води в комплекті з штуцерами, ДК 021:2015 - 38420000-5, прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (на виконання порядку визначення предмету закупівлі)
- ID: UA-2020-07-24-002767-c
- Дата створення : 24.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5706543
КП "Івано-Франківськводоекотехпром" ЄДРПОУ: 32360815ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильники води з імпульсним виходом та запасні частини до них- ID: UA-2017-01-23-000189-a
- Дата створення : 23.01.17
- Внутрішній номер закупівлі: 497521
КП "Івано-Франківськводоекотехпром" ЄДРПОУ: 32360815ДК 021:2015: 38421100-3 Лічильники водиЗавершена -