-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини для вантажного автомобіля- ID: UA-2023-01-04-003254-a
- Дата створення : 04.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16538265
Державне підприємство "Гринявське лісове господарство" ЄДРПОУ: 22186425ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до КАМАЗ 4310,КАМАЗ 55102,УРАЛ 4320,УРАЛ 5557- ID: UA-2022-09-09-007109-a
- Дата створення : 09.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15298462
Державне підприємство "Гринявське лісове господарство" ЄДРПОУ: 22186425ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автозапчастини- ID: UA-2022-07-04-005014-a
- Дата створення : 04.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14840343
Державне підприємство "Гринявське лісове господарство" ЄДРПОУ: 22186425ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коврики салона- ID: UA-2022-04-26-000170-b
- Дата створення : 26.04.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14544644
Державне підприємство "Гринявське лісове господарство" ЄДРПОУ: 22186425ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Колеса- ID: UA-2022-04-26-000209-c
- Дата створення : 26.04.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14544389
Державне підприємство "Гринявське лісове господарство" ЄДРПОУ: 22186425ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини для автомобілів такі, що були у використанні, супутні товари для автотран...×-
Запасні частини для автомобілів такі, що були у використанні, супутні товари для автотранспорту
- ID: UA-2022-04-20-002442-a
- Дата створення : 20.04.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14529452
Державне підприємство "Гринявське лісове господарство" ЄДРПОУ: 22186425ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
запасні частини до КАМАЗ 4310- ID: UA-2022-03-24-001275-c
- Дата створення : 24.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14413617
Державне підприємство "Гринявське лісове господарство" ЄДРПОУ: 22186425ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини для автомобілів- ID: UA-2022-02-17-013268-b
- Дата створення : 17.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14187862
Державне підприємство "Гринявське лісове господарство" ЄДРПОУ: 22186425ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини для автомобілів- ID: UA-2022-01-24-009831-b
- Дата створення : 24.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13733176
Державне підприємство "Гринявське лісове господарство" ЄДРПОУ: 22186425ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів(Автоза...×-
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів(Автозапчастини для автомобілів ЗИЛ 131, ЗИЛ 133,КАМАЗ 5511, КАМАЗ 4310, УРАЛ 4320, УАЗ)
- ID: UA-2022-01-22-000082-c
- Дата створення : 22.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13717869
Державне підприємство "Гринявське лісове господарство" ЄДРПОУ: 22186425ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автозапчастини- ID: UA-2021-12-06-003544-b
- Дата створення : 06.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12902793
Державне підприємство "Гринявське лісове господарство" ЄДРПОУ: 22186425ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини для автомобілів- ID: UA-2021-07-09-000681-b
- Дата створення : 09.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10652883
Державне підприємство "Гринявське лісове господарство" ЄДРПОУ: 22186425ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини запасні до вантажних автомобілів, фургонів та легкових автомобілів- ID: UA-2017-04-03-000153-a
- Дата створення : 03.04.17
- Внутрішній номер закупівлі: 708780
Державне підприємство "Гринявське лісове господарство" ЄДРПОУ: 22186425ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -