-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ДК 021:2015: код 34140000-0 «Великовантажні мототранспортні засоби» (Автоцистерна пожежна...×-
ДК 021:2015: код 34140000-0 «Великовантажні мототранспортні засоби» (Автоцистерна пожежна типу СКС-MZ5309-ПА НА БАЗІ МАЗ 5309С5, 4Х4 (або еквівалент))
- ID: UA-2020-09-22-013638-b
- Дата створення : 22.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6408006
ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ДК 021:2015: код 34140000-0 «Великовантажні мототранспортні засоби» (Автоцистерна пожежна...×-
ДК 021:2015: код 34140000-0 «Великовантажні мототранспортні засоби» (Автоцистерна пожежна типу СКС-MZ5309-ПА НА БАЗІ МАЗ 5309С5, 4Х4 (або еквівалент))
- ID: UA-2020-05-15-005453-b
- Дата створення : 15.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5008671
ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиЗавершена -