-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013 (з двома місцями для школярів з обмежено...×-
Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013 (з двома місцями для школярів з обмеженою здатністю до пересування)
- ID: UA-2026-07-31-003776-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29961786
ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013- ID: UA-2026-07-31-003297-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29961303
ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (Шкільний...×-
ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013 (з двома місцями для школярів з обмеженою здатністю до пересування)
- ID: UA-2026-07-30-010777-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29957542
ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (Шкільний...×-
ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб (Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013)
- ID: UA-2026-07-30-010687-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29957456
ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013 (з двома місцями для школярів з обмежено...×-
Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013 (з двома місцями для школярів з обмеженою здатністю до пересування)
- ID: UA-2025-12-29-011303-a
- Дата створення : 29.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27803521
ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013 (з двома місцями для школярів з обмежено...×-
Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013 (з двома місцями для школярів з обмеженою здатністю до пересування)
- ID: UA-2025-08-05-012107-a
- Дата створення : 05.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26059755
ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013 (з двома місцями для школярів з обмежено...×-
Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013 (з двома місцями для школярів з обмеженою здатністю до пересування)
- ID: UA-2024-08-19-011065-a
- Дата створення : 19.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22352270
ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013 (з двома місцями для школярів з обмежено...×-
Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013 (з двома місцями для школярів з обмеженою здатністю до пересування)
- ID: UA-2023-11-08-003978-a
- Дата створення : 08.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19553947
ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013 (з двома місцями для школярів з обмежено...×-
Шкільний автобус, що відповідає вимогам ДСТУ 7013 (з двома місцями для школярів з обмеженою здатністю до пересування)
- ID: UA-2023-08-23-011910-a
- Дата створення : 23.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18761781
ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Шкільні автобуси, у тому числі обладнані місцями для дітей з особливими освітніми потребам...×-
Шкільні автобуси, у тому числі обладнані місцями для дітей з особливими освітніми потребами
- ID: UA-2021-07-09-005568-a
- Дата створення : 09.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10665652
ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібЗавершена -