-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Серветки вологі антисептичні- ID: UA-2025-09-16-014774-a
- Дата створення : 16.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26454427
ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Серветки антисептичні- ID: UA-2024-11-21-010118-a
- Дата створення : 21.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23346068
ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мило рідке- ID: UA-2021-11-11-016789-a
- Дата створення : 11.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12437456
ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Дезінфікуючий засіб для обробки рук і шкіри код згідно з УКТЗЕД 3808 (дезінфікуючий засіб...×-
Дезінфікуючий засіб для обробки рук і шкіри код згідно з УКТЗЕД 3808 (дезінфікуючий засіб для обробки рук і шкіри з антимікробною дією)
- ID: UA-2020-12-03-005781-c
- Дата створення : 03.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7525652
ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Дезінфікуючий засіб для обробки рук і шкіри код згідно з УКТЗЕД 3808 (дезінфікуючий засіб...×-
Дезінфікуючий засіб для обробки рук і шкіри код згідно з УКТЗЕД 3808 (дезінфікуючий засіб для обробки рук і шкіри з антимікробною дією)
- ID: UA-2020-10-15-004069-a
- Дата створення : 15.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6720705
ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Антисептичний засіб для обробки шкіри рук і тіла- ID: UA-2020-04-10-002511-a
- Дата створення : 10.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4801164
ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Дезінфікуючий засіб для обробки рук і шкіри код згідно УКТЗЕД 3808 (дезінфікуючий засіб Ек...×-
Дезінфікуючий засіб для обробки рук і шкіри код згідно УКТЗЕД 3808 (дезінфікуючий засіб ЕконормDEZ Антисептик, 5 л)
- ID: UA-2020-03-25-001111-a
- Дата створення : 25.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4705711
ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиЗавершена -