-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Метронідазол, розчин для інфузій, 5 мг/мл по 100 мл- ID: UA-2026-08-31-007068-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240346
Військово-медичне управління Служби безпеки України ЄДРПОУ: 20000002ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 години назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 1000 мл- ID: UA-2026-08-31-006690-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239971
Військово-медичне управління Служби безпеки України ЄДРПОУ: 20000002ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 години назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Заліза гідроксид сахарозний комплекс: розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл по 5 мл- ID: UA-2026-08-31-006152-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239433
Військово-медичне управління Служби безпеки України ЄДРПОУ: 20000002ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 години назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хлорамфеніколу лінімент 5 % по 25 г №1- ID: UA-2026-08-26-002543-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30194162
Військово-медичне управління Служби безпеки України ЄДРПОУ: 20000002ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 дні назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Алопуринол таблетки по 100 мг- ID: UA-2026-08-24-005182-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30171770
Військово-медичне управління Служби безпеки України ЄДРПОУ: 20000002ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-08-21-005851-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30157824
Військово-медичне управління Служби безпеки України ЄДРПОУ: 20000002ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 дні назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі- ID: UA-2026-08-20-007934-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30145629
Військово-медичне управління Служби безпеки України ЄДРПОУ: 20000002ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ципрофлоксацин розчин для інфузій, 2 мг/мл по 100 мл- ID: UA-2026-08-20-005885-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30143593
Військово-медичне управління Служби безпеки України ЄДРПОУ: 20000002ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Флуконазол, таблетки/капсули, по 100 мг- ID: UA-2026-08-19-008667-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30132256
Військово-медичне управління Служби безпеки України ЄДРПОУ: 20000002ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тобраміцин, краплі очні, 3 мг/мл, 5мл, у флаконі- ID: UA-2026-08-19-006251-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30129859
Військово-медичне управління Служби безпеки України ЄДРПОУ: 20000002ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ізосорбід, спрей, 1,25 мг/дозу, по 15 мл; Нітрогліцерин: C01DA02, Glyceryl trinitrate, Спр...×-
Ізосорбід, спрей, 1,25 мг/дозу, по 15 мл; Нітрогліцерин: C01DA02, Glyceryl trinitrate, Спрей сублінгвальний, 0,4 мг/доза, 0,4 мг/дозу,
- ID: UA-2026-08-18-007446-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30117304
Військово-медичне управління Служби безпеки України ЄДРПОУ: 20000002ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Гідрокортизон, мазь, 10 мг/г по 10 г- ID: UA-2026-08-11-009334-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30052994
Військово-медичне управління Служби безпеки України ЄДРПОУ: 20000002ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Амброксол,розчин для ін'єкцій/інфузій 7,5 мг/мл, по 2мл- ID: UA-2026-08-11-007056-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30050705
Військово-медичне управління Служби безпеки України ЄДРПОУ: 20000002ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-08-06-009472-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30015552
Військово-медичне управління Служби безпеки України ЄДРПОУ: 20000002ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тобраміцин, розчин для ін`єкцій, 40 мг/мл, 2 мл- ID: UA-2026-07-13-010282-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29801471
Військово-медичне управління Служби безпеки України ЄДРПОУ: 20000002ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -