-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Ліки за ДК 021-2015 (CPV) 33600000-6 - Фармацевтична продукція- ID: UA-2022-03-23-001279-a
- Дата створення : 23.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14406581
КУ Покровський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190679ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Risperidone, РИСПЕРОН (33661500-6 Психолептичні засоби); Furazidin, УРОФУРАГІН (33651300-1...×-
Risperidone, РИСПЕРОН (33661500-6 Психолептичні засоби); Furazidin, УРОФУРАГІН (33651300-1 Протимікобактеріальні засоби); Zuclopenthixol, КЛОПІКСОЛ (33661500-6 Психолептичні засоби); Fluphenazine, МОДИТЕН ДЕПО (33692500-2 Розчини для ін’єкцій) за ДК 021-2015 (CPV) - 33600000-6 Фармацевтична продукція
- ID: UA-2021-10-26-000568-c
- Дата створення : 26.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12144308
КУ Покровський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190679ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Фармацевтична продукція- ID: UA-2021-09-08-003762-c
- Дата створення : 08.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11419291
КУ Покровський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190679ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Фармацевтична продукція- ID: UA-2021-07-07-001738-a
- Дата створення : 07.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10620249
КУ Покровський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190679ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Фармацевтична продукція- ID: UA-2021-04-07-009301-a
- Дата створення : 07.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9412233
КУ Покровський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190679ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Фармацевтична продукція- ID: UA-2021-03-01-004389-b
- Дата створення : 01.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8850919
КУ Покровський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190679ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реактиви та контрастні речовини код НК 024:2019: 30219 — Множинні аналіти сечі IVD, контро...×-
Реактиви та контрастні речовини код НК 024:2019: 30219 — Множинні аналіти сечі IVD, контрольний матеріал, 41818 — Глюкоза IVD, калібратор, 61901 Папір принтера для лабораторного приладу, 62644 Система моніторингу глюкози/кетонов в крові ІВД, для використання поблизу пацієнта, 62538 Система моніторингу глюкози ІВД, пункт надання допомоги, 30168 Набір реагентів для вимірювання глікозированого гемоглобіну, 53229 Загальний білірубін IVD, набір, спектрофотометричний аналіз, 52924 Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD, набір, спектрофотометричний аналіз, 30592 Активований частковий тромбопластиновий час IVD, набір, аналіз утворення згустку, експрес-аналіз, 62538 Система моніторингу глюкози ІВД, пункт надання допомоги, 62538 Система моніторингу глюкози ІВД, пункт надання допомоги, 41792 — Забарвлення, легка мікроскопія, цитологія / гістологія, код згідно ЄЗС ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (Реактиви та контрастні речовини)
- ID: UA-2021-03-01-000465-c
- Дата створення : 01.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8839085
КУ Покровський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190679ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 33600000-6 - Фармацевтична продукція: Азитроміцин (Azithromycin), Парацета...×-
Код ДК 021:2015 33600000-6 - Фармацевтична продукція: Азитроміцин (Azithromycin), Парацетамол (Paracetamol)
- ID: UA-2020-12-17-000767-b
- Дата створення : 17.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7809111
КУ Покровський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190679ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 33600000-6 - Фармацевтична продукція: Азитроміцин (Azithromycin), Дексамет...×-
Код ДК 021:2015 33600000-6 - Фармацевтична продукція: Азитроміцин (Azithromycin), Дексаметазон (Dexamethasone), Парацетамол (Paracetamol), Цефтріаксон (Ceftriaxone), Амоксил (Amoxicillin), Магнію сульфат (Magnesium sulfate), Лідокаїн г/х (Lidocaine), Амброксол г/х (Ambroxol)
- ID: UA-2020-11-17-000504-c
- Дата створення : 17.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7225732
КУ Покровський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190679ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Фармацевтична продукція (Код згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція:...×-
Фармацевтична продукція (Код згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція: МНН – АЗИТРОМІЦИН (Azithromycin, код ДК 021:2015 33670000-7 Лікарські засоби для лікування хвороб дихальної системи); АМІНАЗИН (Chlorpromazine, код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні); ГАЛОПЕРИДОЛ ДЕКАНОАТ (Haloperidol, код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні); ТРИФТАЗИН (Trifluoperazine, код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні); ЦИКЛОДОЛ (Trihexyphenidyl, код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні. Код згідно ЄЗС ДК 021:2015 - МНН – АЗАЛЕПТОЛ (Clozapine, код ДК 021:2015 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату); АЗАЛЕПТОЛ (Clozapine, код ДК 021:2015 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату).
- ID: UA-2020-10-13-001033-c
- Дата створення : 13.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6690025
КУ Покровський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190679ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Фармацевтична продукція (Код згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція:...×-
Фармацевтична продукція (Код згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція: МНН – АЗИТРОМІЦИН (Azithromycin, код ДК 021:2015 33670000-7 Лікарські засоби для лікування хвороб дихальної системи); АМІНАЗИН (Chlorpromazine, код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні); ГАЛОПЕРИДОЛ ДЕКАНОАТ (Haloperidol, код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні); ТРИФТАЗИН (Trifluoperazine, код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні); ЦИКЛОДОЛ (Trihexyphenidyl, код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні. Код згідно ЄЗС ДК 021:2015 - МНН – АЗАЛЕПТОЛ (Clozapine, код ДК 021:2015 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату); АЗАЛЕПТОЛ (Clozapine, код ДК 021:2015 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату).
- ID: UA-2020-09-25-006309-a
- Дата створення : 25.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6463098
КУ Покровський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190679ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2020-04-08-000905-a
- Дата створення : 08.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4780191
КУ Покровський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190679ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні(Реактиви та контрастні речовини)- ID: UA-2020-03-02-000152-b
- Дата створення : 02.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4572099
КУ Покровський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190679ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Фармацевтична продукція- ID: UA-2020-01-28-003210-a
- Дата створення : 28.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4378845
КУ Покровський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190679ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2019-10-18-000437-c
- Дата створення : 18.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3904263
КУ Покровський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190679ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -