-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Альтеплаза ліофілізат для розчину для інфузій по 50 мг флакон, Дарбепоетин альфа, розчин д...×-
Альтеплаза ліофілізат для розчину для інфузій по 50 мг флакон, Дарбепоетин альфа, розчин для ін'єкцій, 100 мкг/мл, шприц
- ID: UA-2026-09-04-008728-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297427
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вакцина проти сказу, ліофілізат (порошок), 2,5 МО/доза- ID: UA-2026-09-04-008378-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297086
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Верапаміл розчин для ін'єкцій, 2,5 мг/мл по 2 мл- ID: UA-2026-09-04-005428-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294178
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Перекис водню, розчин, 3%, по 200 мл, Лінкоміцин,розчин для ін'єкцій, 300мг/мл 1мл, А...×-
Перекис водню, розчин, 3%, по 200 мл, Лінкоміцин,розчин для ін'єкцій, 300мг/мл 1мл, Артикаїну гідрохлориду, адреналіну розчин для ін'єкцій 40 мг/0,01 мг по 1,7 мл, картридж/карпула
- ID: UA-2026-09-04-003096-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291849
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Севофлуран розчин для інгаляцій 100% 250 мл, флакон, Вазопресин розчин для ін'єкцій 2...×-
Севофлуран розчин для інгаляцій 100% 250 мл, флакон, Вазопресин розчин для ін'єкцій 20 ВО/мл ампула по 1 мл, Левосимендан концентрат для приготування розчину для інфузій 2,5 мг/мл по 2,5 мл у флоконі
- ID: UA-2026-08-13-008940-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30078862
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цефепім,порошок для ін'єкцій 1,0, Калію хлорид розчин для інфузій/концентрат для розч...×-
Цефепім,порошок для ін'єкцій 1,0, Калію хлорид розчин для інфузій/концентрат для розчину для інфузій 75 мг/мл по 20 мл
- ID: UA-2026-08-10-008890-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30040168
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 20 мл, Йогексол, розчин для ін'єкці...×-
Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 20 мл, Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 100 мл
- ID: UA-2026-07-03-007244-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29727480
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тетрациклін, мазь очна, 10 мг/г, по 3 г, Ампіцилін,порошок для розчину для ін'єкцій 1...- ID: UA-2026-05-20-011512-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29287393
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензилбензоат емульсія нашкірна, 200 мг/г, по 50 г у флаконі, Перметрин розчин нашкірний 0...×-
Бензилбензоат емульсія нашкірна, 200 мг/г, по 50 г у флаконі, Перметрин розчин нашкірний 0.5 % по 50 г у флаконі №1, Емпагліфлозин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 мг, Тимолол, краплі очні, 5 мг/мл, по 5 мл, Солі для пероральної регідратації, порошок для орального розчину, по 18,9 г, Атропіну сульфат розчин для ін'єкцій 1 мг/1 мл, в ампулі 1 мл, Будесонід, суспензія для розпилення, 0,5 мг/мл, по 2 мл, Ацикловір таблетки по 400 мг, Лоратадин таблетки по 10 мг, Омепразол капсули по 40 мг, Омепразол капсули по 20 мг, Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл по 10 мл, Неостигмін, розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 мл, Норадреналін, концентрат для розчину для інфузій, 2 мг/мл по 8 мл, Налоксон розчин для ін'єкцій, 0,4 мг/мл по 1 мл, Торасемід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 4 мл, Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 5 мл, Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 4 мл, Метилпреднізолон, таблетки, по 16 мг, Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл, Сальбутамол, розчин для інгаляцій, 2,5 мг/2,5 мл, по 2,5 мл, Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 100 мл, Ацетилцистеїн, розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл, по 3 мл, Парацетамол таблетки/ капсули 500 мг, Палоносетрон розчин для ін'єкцій 50 мкг/мл, флакон по 5 мл
- ID: UA-2026-05-20-010585-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29286470
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Спирт етиловий 96% 100 мл.,Спирт етиловий 70% 100 мл.- ID: UA-2026-04-24-000686-a
- Дата створення : 24.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29015736
ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апаратуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти до аналізатора електролітів Convergys ISE comfort- ID: UA-2026-04-23-010120-a
- Дата створення : 23.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29009548
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви- ID: UA-2026-04-22-005229-a
- Дата створення : 22.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28988659
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лібератті табл.в/пл.об 0,02мг/3мг (24+4) (Drospirenone and ethinylestradiol) №28, Фемінат...×-
Лібератті табл.в/пл.об 0,02мг/3мг (24+4) (Drospirenone and ethinylestradiol) №28, Фемінаті табл.в/пл.об 0,03мг/3мг (21+7) (Drospirenone and ethinylestradiol) №28
- ID: UA-2026-04-08-003238-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28858759
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви- ID: UA-2026-04-07-005114-a
- Дата створення : 07.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28845761
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цефепім,порошок для ін'єкцій 1,0,Левофлоксацин розчин для інфузій, 5 мг/мл, 100 мл,Це...×-
Цефепім,порошок для ін'єкцій 1,0,Левофлоксацин розчин для інфузій, 5 мг/мл, 100 мл,Цефтриаксон,порошок для ін'єкцій по 1 г,Цефотаксим,порошок для ін'єкцій по 1 г,Метронідазол, розчин для інфузій, 5 мг/мл по 100 мл,Цефтазидим,порошок для ін'єкцій 1,0 гр,Цефазолін,порошок для ін'єкцій по 1 г,Моксифлоксацин розчин для інфузій, 400 мг/250 мл, по 250 мл,Азитроміцин таблетки/капсули по 500 мг,Азитроміцин таблетки/капсули по 250 мг,Амікацин, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл 4 мл (1000 мг),Лінезолід розчин для інфузій, 2 мг/мл по 300 мл,Ципрофлоксацин розчин для інфузій, 2 мг/мл по 100 мл,Колістин порошок для розчину для ін'єкцій або інфузій 1 000 000 МО,Цефуроксим, порошок для ін'єкцій по 750 мг,Цефуроксим,порошок для ін'єкцій 1500 мг,Амікацин, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл 2 мл,Ванкоміцин ліофілізат/порошок для розчину для інфузій по 1000 мг,Меропенем, порошок для ін'єкцій/інфузій, по 1 г,Каспофунгін порошок для концентрату для розчину для інфузій 50 мг, флакон
- ID: UA-2026-04-02-004967-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28802362
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -