-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-07-28-000503-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29923064
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕТІЇВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ТЕТІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01994221ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-07-27-008462-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29919155
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕТІЇВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ТЕТІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01994221ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні зас...×-
Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори
- ID: UA-2026-07-27-004745-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29915400
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕТІЇВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ТЕТІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01994221ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні зас...×-
Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори
- ID: UA-2026-07-27-000504-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29911187
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕТІЇВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ТЕТІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01994221ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну ре...×-
Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин
- ID: UA-2026-07-27-000329-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29911018
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕТІЇВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ТЕТІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01994221ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань сер...×-
Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи
- ID: UA-2026-07-27-000209-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29910893
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕТІЇВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ТЕТІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01994221ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття- ID: UA-2026-07-27-000188-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29910870
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕТІЇВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ТЕТІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01994221ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-07-20-008259-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29858318
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕТІЇВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ТЕТІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01994221ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття- ID: UA-2026-07-20-004353-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29854403
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕТІЇВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ТЕТІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01994221ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні зас...×-
Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори
- ID: UA-2026-06-12-000328-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29516414
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕТІЇВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ТЕТІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01994221ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового...×-
Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату
- ID: UA-2026-06-04-008935-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29439097
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕТІЇВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ТЕТІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01994221ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні зас...×-
Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори
- ID: UA-2026-06-03-004119-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29419692
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕТІЇВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ТЕТІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01994221ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-05-13-010814-a
- Дата створення : 13.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29213385
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕТІЇВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ТЕТІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01994221ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття- ID: UA-2026-03-23-006090-a
- Дата створення : 23.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28690463
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕТІЇВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ТЕТІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01994221ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-03-20-010492-a
- Дата створення : 20.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28679378
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕТІЇВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ТЕТІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01994221ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -