-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33690000-3 Лікарські засоби різні (Натрію хлорид)- ID: UA-2026-08-28-009226-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30228661
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний медичний спеціалізований центр" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01526394ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захв...×-
33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи (17 найменувань)
- ID: UA-2026-08-04-011695-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29992099
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний медичний спеціалізований центр" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01526394ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів ч...×-
33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (2 найменування)
- ID: UA-2026-08-04-011427-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29991836
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний медичний спеціалізований центр" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01526394ДК 021:2015: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів ч...×-
33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (Карбамазепін)
- ID: UA-2026-08-04-010789-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29991208
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний медичний спеціалізований центр" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01526394ДК 021:2015: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33690000-3 Лікарські засоби різні (Аргініну)- ID: UA-2026-08-04-009323-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29989755
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний медичний спеціалізований центр" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01526394ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33690000-3 Лікарські засоби різні (Плазмаліт)- ID: UA-2026-08-04-008823-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29989236
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний медичний спеціалізований центр" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01526394ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів ч...×-
33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (Карбамазепін)
- ID: UA-2026-08-04-008448-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29988867
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний медичний спеціалізований центр" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01526394ДК 021:2015: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів ч...×-
33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (2 найменування)
- ID: UA-2026-08-04-008169-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29988581
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний медичний спеціалізований центр" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01526394ДК 021:2015: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів ч...×-
33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття (3 найменування)
- ID: UA-2026-08-04-007666-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29988105
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний медичний спеціалізований центр" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01526394ДК 021:2015: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захв...×-
33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи (17 найменувань)
- ID: UA-2026-08-03-010038-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29978480
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний медичний спеціалізований центр" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01526394ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захв...×-
33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи (Магнію сульфат розчин)
- ID: UA-2026-07-01-007461-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29706519
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний медичний спеціалізований центр" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01526394ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33690000-3 Лікарські засоби різні (33696500-0 Лабораторні реактиви)- ID: UA-2026-06-29-007618-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29678383
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний медичний спеціалізований центр" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01526394ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (33660000-4 - Лікарські засоби для лікування хвороб нер...×-
33600000-6 Фармацевтична продукція (33660000-4 - Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття) Натрію оксибутират, розчин для ін'єкцій, 200мг/мл, по 10 мл
- ID: UA-2026-06-08-006128-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29464751
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний медичний спеціалізований центр" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01526394ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нерво...×-
33600000-6 Фармацевтична продукція (33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття), 28 найменувань
- ID: UA-2026-05-29-009182-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29385845
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний медичний спеціалізований центр" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01526394ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нерво...×-
33600000-6 Фармацевтична продукція (33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття), 28 найменувань
- ID: UA-2026-05-26-004376-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29337792
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний медичний спеціалізований центр" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01526394ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги відміненоТорги відмінено -