-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання для анестезії та реанімації (31321 Концентратор кисню портативний)- ID: UA-2021-12-22-014296-c
- Дата створення : 22.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13361885
Комунальне некомерційне підприємство "Мелітопольський онкологічний диспансер" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 25741826ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для анестезії та раенімації (31321 Концентратор кисню портативний)- ID: UA-2021-12-14-009641-c
- Дата створення : 14.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13109943
Комунальне некомерційне підприємство "Мелітопольський онкологічний диспансер" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 25741826ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Обладнання для анестезії та раенімації (31321 Концентратор кисню портативний)- ID: UA-2021-11-23-003923-a
- Дата створення : 23.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12631316
Комунальне некомерційне підприємство "Мелітопольський онкологічний диспансер" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 25741826ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Обладнання для анестезії та раенімації (31321 Концентратор кисню портативний)- ID: UA-2021-11-12-013777-a
- Дата створення : 12.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12458801
Комунальне некомерційне підприємство "Мелітопольський онкологічний диспансер" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 25741826ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Обладнання для анестезії та реанімації- ID: UA-2020-10-12-002419-b
- Дата створення : 12.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6666550
Комунальне некомерційне підприємство "Мелітопольський онкологічний диспансер" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 25741826ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Обладнання для анестезії та реанімації- ID: UA-2020-10-12-002193-b
- Дата створення : 12.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6666172
Комунальне некомерційне підприємство "Мелітопольський онкологічний диспансер" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 25741826ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Обладнання для анестезії та реанімації (37705 Контур дихальний апарату штучної вентиляції...×-
Обладнання для анестезії та реанімації (37705 Контур дихальний апарату штучної вентиляції легенів, багаторазового використання; 46816 Нестерильний тепло/вологообмінний/бактерійний фільтр)
- ID: UA-2020-07-27-003090-c
- Дата створення : 27.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5719398
Комунальне некомерційне підприємство "Мелітопольський онкологічний диспансер" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 25741826ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -