-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Троакар лапароскопічний з магнітним клапаном, спіральною канюлею та атравматичним обтурато...×-
Троакар лапароскопічний з магнітним клапаном, спіральною канюлею та атравматичним обтуратором, 10,5×95/120 мм (НК 024:2023:61424 Троакар лапароскопічний, багаторазового використання. НК 031:2024: L0312 Хірургічний троакар, багаторазовий). Троакар лапароскопічний з магнітним клапаном, спіральною канюлею та атравматичним обтуратором, 5,5×95/120 мм (НК 024:2023:61424 Троакар лапароскопічний, багаторазового використання. НК 031:2024: L0312 Хірургічний троакар, багаторазовий). Монополяр лапароскопічний гачкоподібний L-подібний, 36 см (НК 024:2023: 58039 Ендоскопічний електрохірургічний наконечник/електрод монополярний одноразового використання. НК 031:2024 K0201010202 Електрохірургічні дисектори для лапароскопії і торакоскопії, одноразові)
- ID: UA-2026-05-05-001738-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29113184
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734011ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Троакар лапароскопічний з магнітним клапаном, спіральною канюлею та атравматичним обтурато...×-
Троакар лапароскопічний з магнітним клапаном, спіральною канюлею та атравматичним обтуратором, 10,5×95/120 мм (НК 024:2023:61424 Троакар лапароскопічний, багаторазового використання. НК 031:2024: L0312 Хірургічний троакар, багаторазовий). Троакар лапароскопічний з магнітним клапаном, спіральною канюлею та атравматичним обтуратором, 5,5×95/120 мм (НК 024:2023:61424 Троакар лапароскопічний, багаторазового використання. НК 031:2024: L0312 Хірургічний троакар, багаторазовий). Монополяр лапароскопічний гачкоподібний L-подібний, 36 см (НК 024:2023: 58039 Ендоскопічний електрохірургічний наконечник/електрод монополярний одноразового використання. НК 031:2024 K0201010202 Електрохірургічні дисектори для лапароскопії і торакоскопії, одноразові)
- ID: UA-2026-04-17-008100-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28951442
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734011ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інструменти для операційних блоків- ID: UA-2025-09-23-015816-a
- Дата створення : 23.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26531440
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734011ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інструменти для операційних блоків- ID: UA-2025-04-24-011671-a
- Дата створення : 24.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25108880
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734011ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інструменти для операційних блоків- ID: UA-2025-04-14-011605-a
- Дата створення : 14.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25012775
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ПО ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 08734011ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківТорги не відбулисяТорги не відбулися -