-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Губки гемостатичні: гемостатичний бинт на основі каоліну, стерильний, недеструктивний, роз...×-
Губки гемостатичні: гемостатичний бинт на основі каоліну, стерильний, недеструктивний, розмір 3700×75×11 мм
- ID: UA-2026-08-14-001184-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30084657
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34167494ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 6 днів назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Маска медична (крім захисних): одноразова, стерильна, для дітей, на гумових петлях, розмір...×-
Маска медична (крім захисних): одноразова, стерильна, для дітей, на гумових петлях, розмір: 2, довжина кисневої трубки: 200-220 см, сумісна з небулайзером
- ID: UA-2026-08-03-003397-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29971875
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34167494ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Маска медична (крім захисних): одноразова, стерильна, для дорослих, на гумових петлях, роз...×-
Маска медична (крім захисних): одноразова, стерильна, для дорослих, на гумових петлях, розмір: 3, довжина кисневої трубки: 200-250 см, сумісна з небулайзером
- ID: UA-2026-08-03-002888-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29971379
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34167494ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Катетер аспіраційний: порожнинний, Стерильний, Одноразовий, Розмір, Fr: 14.00 одиниця, До...×-
Катетер аспіраційний: порожнинний, Стерильний, Одноразовий, Розмір, Fr: 14.00 одиниця, Довжина: 500-600 міліметр, З вакуум-контролем великим пальцем (перехідник з двома отворами, одне з яких має заглушку) (код НК 031:2024 - C03010403 ВНУТРІШНЬОПОРОЖНИННІ АСПІРАЦІЙНІ КАНЮЛІ; код НК 024:2023 - 34923 - Катетер аспіраційної системи загального призначення)
- ID: UA-2026-07-31-003779-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29961790
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34167494ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Катетер назальний кисневий, не високопотоковий, для дорослих, з кисневою магістраллю, наза...×-
Катетер назальний кисневий, не високопотоковий, для дорослих, з кисневою магістраллю, назальні кінчики прямі (код НК 031:2024 - R0301020301 – Стандартні назальні канюлі для кисневої терапії; код НК 024:2023 -35201 – Канюля назальна стандартна для подавання кисню)); Комплект покриття операційного та комплекту одягу акушерський, покриття (6-9), щільність 30-35г/м, в комплекті: халат, сорочка для породілі, маска, щапочка, бахіли, к-ть одиниць одягу 1-5 шт (код НК 031:2024 - T0202 Набори для хірургічних процедур (окрім наборів хірургічних інструментів); код НК 024:2023 - 61938 Набір одягу хірургічний/оглядовий)
- ID: UA-2026-07-31-003613-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29961619
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34167494ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний, Об'єм : 50 мл, Одноразовий, з голкою в комп...×-
Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний, Об'єм : 50 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, без додаткової голки, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO
- ID: UA-2026-07-31-002533-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29960554
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34167494ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Маски медичні- ID: UA-2026-06-15-007715-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29537889
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34167494ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Перфузійний пристрій метелик: розмір: 23G, кольорове кодування, довжина голки: 18-20 мм, д...×-
Перфузійний пристрій метелик: розмір: 23G, кольорове кодування, довжина голки: 18-20 мм, довжина подовжувача: 20-30 см, матеріал подовжувача: ПВХ, стерильно; Простирадло медичне одноразове, нестерильне 0,8х100 м, спанбонд, щ. 20 г/м2, з перфорацією
- ID: UA-2026-06-15-005556-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29535762
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34167494ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні матеріали різні. ДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали.- ID: UA-2026-05-25-012310-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29330991
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34167494ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Подовжувачі інфузійні: стерильні, з ПВХ, прямі, для інфузійних насосів, конектори M/F, Lue...×-
Подовжувачі інфузійні: стерильні, з ПВХ, прямі, для інфузійних насосів, конектори M/F, Luer Lock, довжина трубки 200 см, високий тиск, внутрішній Ø 1,24 мм, зовнішній Ø 2,4 мм; Система ПР (інфузійна), регулятор швидкості потоку, металева з’єднувальна голка, конектор Luer Slip, ін'єкційна голка 21G; Скарифікатор звичайний, спис; Шприц ін'єкційний, 2-х компонент., одноразовий, стерильний, 2 мл, одна голка в комплекті; Шприц ін'єкційний, 2-х компонентний, Об'єм : 5 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, без додаткової голки, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO; Шприц ін'єкційний, 2-х компонент., одноразовий, стерильний, 10мл, одна голка в комплекті; Шприц ін'єкційний, 2-х компонент., одноразовий, стерильний, 20мл, одна голка в комплекті; Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний, Об'єм : 50 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, без додаткової голки, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO
- ID: UA-2026-04-30-003509-a
- Дата створення : 30.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29076077
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34167494ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Затискач для пуповини; Катетер назальний кисневий, не високопотоковий, для дорослих, з кис...×-
Затискач для пуповини; Катетер назальний кисневий, не високопотоковий, для дорослих, з кисневою магістраллю, назальні кінчики прямі; Перфузійний пристрій метелик: розмір: 23G, кольорове кодування, довжина голки: 18-20 мм, довжина подовжувача: 20-30 см, матеріал подовжувача: ПВХ, стерильно; Перфузійний пристрій метелик, розмір 25G, кольорове кодування, довжина голки 19 мм, довжина подовжувача 30 см, тип з'єднання Luer Lock, матеріал подовжувача ПВХ; Катетер внутрішньовенний 20G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 32 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою; Катетер внутрішньовенний 22G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 25 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою; Катетер внутрішньовенний 24G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 19 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою; Катетер внутрішньовенний 26G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 19 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою, кольорове докування; Маски медичні(крім захисних): Киснева, Одноразова, нестерильна, Для дорослих, На гумових петлях, з мішком, Розмір: 4, Матеріал: Полівінілхлорид, Клапани(отвори) видиху, Довжина кисневої трубки 200 см; Маски медичні(крім захисних): Киснева, Одноразова, Стерильна, Для дорослих, Кріплення маски: На гумових петлях, Матеріал: Полівінілхлорид, Довжина кисневої трубки: 200-250 сантиметр, без мішка; Маска Ларингеальна, Одноразова, Стерильна, Розмір:1, Розмір: Fr:8; Маска Ларингеальна, Одноразова, Стерильна, Розмір:3, Розмір: Fr:16; Маска Ларингеальна, Одноразова, Стерильна, Розмір:4, Розмір: Fr:18; Маска Ларингеальна, Одноразова, Стерильна, Розмір:5, Розмір: Fr:18; Простирадло медичне одноразове, нестерильне 0,8х100 м, спанбонд, щ. 20 г/м2, з перфорацією
- ID: UA-2026-04-30-002096-a
- Дата створення : 30.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29074688
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34167494ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір...×-
Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): L; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): M; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): S (НК 031:2024 - T01020204 НІТРИЛОВІ РУКАВИЧКИ ДЛЯ ОГЛЯДУ / ТЕРАПІЇ; НК 024:2023 - 56286 – Рукавички оглядові/процедурні нітрилові, необпудровані, нестерильні)
- ID: UA-2026-04-29-011518-a
- Дата створення : 29.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29071016
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34167494ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пластир стерильний 6,0см x 8,0см фіксуючий неткана основа; Серветки марлеві медичні: Матер...×-
Пластир стерильний 6,0см x 8,0см фіксуючий неткана основа; Серветки марлеві медичні: Матеріал: Марля, стерильна, Розмір: 16 x 14, Тип марлі: 17, Кількість шарів: 4; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліестер, Плетена, USP(EP):3.4(6,0), 0,9м, не розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, Довжина голки: 48мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Зелений
- ID: UA-2026-04-29-011066-a
- Дата створення : 29.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29070562
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34167494ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Катетер аспіраційний: порожнинний, Стерильний, Одноразовий, Розмір, Fr: 14.00 одиниця, До...×-
Катетер аспіраційний: порожнинний, Стерильний, Одноразовий, Розмір, Fr: 14.00 одиниця, Довжина: 500-600 міліметр, З вакуум-контролем великим пальцем (перехідник з двома отворами, одне з яких має заглушку); Катетер аспіраційний: порожнинний, Стерильний, Одноразовий, Розмір, Fr: 16.00 одиниця, Довжина: 500-600 міліметр, З вакуум-контролем великим пальцем (перехідник з двома отворами, одне з яких має заглушку); Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 16 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400 мм, матеріал латекс, одноразовий, стерильний; Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 18 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400 мм, матеріал латекс, одноразовий, стерильний; Сечоприймач 2000 мл, стерильний; Дренаж торакальний, Fr 18, стеильний, з кольоровим кодуванням, ренгеноконтрасна смужка вздовж усієї трубки, з ПВХ, довжиною 350мм.
- ID: UA-2026-04-29-010621-a
- Дата створення : 29.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29070143
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34167494ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні матеріали різні код 33140000-3 Медичні матеріали за ДК 021:2015 Єдиного закупівел...×-
Медичні матеріали різні код 33140000-3 Медичні матеріали за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника, 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування
- ID: UA-2026-03-20-012109-a
- Дата створення : 20.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28680985
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34167494ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена