-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Система ангіографічна, КТ, з трубкою з'єднувальною та швидкого наповнення, одноразова...×-
Система ангіографічна, КТ, з трубкою з'єднувальною та швидкого наповнення, одноразова, із одним шприцем, 200 мл, №1
- ID: UA-2026-08-05-012970-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30006153
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні матеріали (за ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали)- ID: UA-2026-07-08-011588-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29766298
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 14 Fr, об’єм балона 30 мл, до...×-
Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 14 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400 мм, матеріал латекс, одноразовий, стерильний; Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 16 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400 мм, матеріал латекс, одноразовий, стерильний; Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 18 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400 мм, матеріал латекс, одноразовий, стерильний
- ID: UA-2026-05-20-013334-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29289223
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір...×-
Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 6.5 ; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7 ; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7.5; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 8; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): L; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): M; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): S
- ID: UA-2026-05-20-012742-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29288616
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Простирадло медичне одноразове, нестерильне, 0,6х100, спанбонд, без перфорації, щільність...×-
Простирадло медичне одноразове, нестерильне, 0,6х100, спанбонд, без перфорації, щільність 20 г/м2, рулон; Покриття операційне, одноразове , без адгезивного поля, стерильне 240х160 см, спанбонд, щ. 30 г/м2; Клейонка медична підкладна, 0.75 х 1 м, тип A, гумотканева; Катетер підключичний, розмір 6 Fr, зовнішній діаметр 2,0 мм, робоча довжина 150 мм, обмежувач типу «метелик», полімерний провідник із заокругленими кінцями; Катетер Нелатона, стерильний, одноразовий, чоловічий, Fr14
- ID: UA-2026-04-27-014080-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29044395
ДК 021:2015: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Простирадло медичне одноразове, нестерильне, 0,6х100, спанбонд, без перфорації, щільність...×-
Простирадло медичне одноразове, нестерильне, 0,6х100, спанбонд, без перфорації, щільність 20 г/м2, рулон; Покриття операційне, одноразове , без адгезивного поля, стерильне 240х160 см, спанбонд, щ. 30 г/м2; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 6.5 ; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7 ; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7.5; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 8; Клейонка медична підкладна, 0.75 х 1 м, тип A, гумотканева; Катетер підключичний, розмір 6 Fr, зовнішній діаметр 2,0 мм, робоча довжина 150 мм, обмежувач типу «метелик», полімерний провідник із заокругленими кінцями; Катетер Нелатона, стерильний, одноразовий, чоловічий, Fr14; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): L; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): M; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): S
- ID: UA-2026-04-20-009679-a
- Дата створення : 20.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28966810
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Контейнер для забору сечі стерильний без градуювання, не стійкий до автоклавування, 30 мл,...×-
Контейнер для забору сечі стерильний без градуювання, не стійкий до автоклавування, 30 мл, №1; Контейнер для забору сечі стерильний з градуюванням, не стійкий до автоклавування, 60 мл, №1; Контейнер для забору сечі стерильний з градуюванням, не стійкий до автоклавування, 120 мл, №1
- ID: UA-2026-04-14-009907-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28912556
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Простирадло медичне одноразове, нестерильне, 0,6х100, спанбонд, без перфорації, щільність...×-
Простирадло медичне одноразове, нестерильне, 0,6х100, спанбонд, без перфорації, щільність 20 г/м2, рулон; Покриття операційне, одноразове , без адгезивного поля, стерильне 240х160 см, спанбонд, щ. 30 г/м2; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 6.5 ; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7 ; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7.5; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 8; Клейонка медична підкладна, 0.75 х 1 м, тип A, гумотканева; Катетер підключичний, розмір 6 Fr, зовнішній діаметр 2,0 мм, робоча довжина 150 мм, обмежувач типу «метелик», полімерний провідник із заокругленими кінцями; Катетер Нелатона, стерильний, одноразовий, чоловічий, Fr14; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): L; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): M; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): S
- ID: UA-2026-04-14-009464-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28912107
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги відміненоТорги відмінено -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Простирадло медичне одноразове, нестерильне, 0,6х100, спанбонд, без перфорації, щільність...×-
Простирадло медичне одноразове, нестерильне, 0,6х100, спанбонд, без перфорації, щільність 20 г/м2, рулон; Покриття операційне, одноразове , без адгезивного поля, стерильне 240х160 см, спанбонд, щ. 30 г/м2; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 6.5 ; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7 ; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7.5; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 8; Клейонка медична підкладна, 0.75 х 1 м, тип A, гумотканева; Катетер підключичний, розмір 6 Fr, зовнішній діаметр 2,0 мм, робоча довжина 150 мм, обмежувач типу «метелик», полімерний провідник із заокругленими кінцями; Катетер Нелатона, стерильний, одноразовий, чоловічий, Fr14; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): L; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): M; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): S
- ID: UA-2026-03-25-012716-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28727966
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пластир 8см x 6см фіксуючий; Пластир нестерильний 500,0см x 2,5см котушка/рулон; Відріз ма...×-
Пластир 8см x 6см фіксуючий; Пластир нестерильний 500,0см x 2,5см котушка/рулон; Відріз марлевий 0,9 x 5 м.; Вата медична нестерильна 100 г.; Бинт гіпсовий, 15,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 340 г/м²; Бинт гіпсовий, 20,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 340 г/м²; Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 7м х 14см, тип 17; Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 5м х 10см, (тип 17)
- ID: UA-2026-03-25-005866-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28721139
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сечоприймач 2000 мл, стерильний; Сечоприймач активного носіння, педіатричний, одноразовий,...×-
Сечоприймач 2000 мл, стерильний; Сечоприймач активного носіння, педіатричний, одноразовий, стерильний, для хлопчиків, 100 мл, №1; Сечоприймач активного носіння, педіатричний, одноразовий, стерильний, для дівчаток, 100 мл, №1; Катетер аспіраційний, стерильний, одноразовий, Розмір 16 Fr, довжина: 500 мм, Тип: З вакуум-контролем (перехідник з двома отворами, одне з яких, скошено під кутом); Пробірка вакуумна: Об'єм 4 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: К3 ЕДТА, колір кришки: Лавандовий, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 6 мл., розмір: 13х100 мм, наповнювач: Активатор згортання (кремнезем), колір кришки: Червоний, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 2,7 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: цитрат натрію 3,8%, колір кришки: Блакитний, стерильна; Пробірка типу Falcon, 50мл, довжина 114-115мм, діаметр 28-30мм; Пробірка вакуумна: Об'єм 5 мл., розмір: 13х100 мм, наповнювач: К2 ЕДТА та гель, колір кришки: Білий, стерильна; Пробірка для забору капілярної крові, 0,5 мл, ЕДТА К3, бузкова кришка, без капіляру
- ID: UA-2026-03-24-013667-a
- Дата створення : 24.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28713473
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шприц інсуліновий U-100, 1мл, з інтегрованою голкою 30G; Шприци: ін’єкційний об’ємом 20 мл...×-
Шприц інсуліновий U-100, 1мл, з інтегрованою голкою 30G; Шприци: ін’єкційний об’ємом 20 мл, 3-х компонентний, стерильний, одноразовий, з голкою 21G в комплекті, з кріпленням Luer Slip; Шприци: ін’єкційні, 3-х компонентні, об’єм 10 мл, Luer Slip, голка 21G (40 мм), одноразові, стерильні; Шприци: ін’єкційний об’ємом 5 мл, 3-х компонентний, стерильний, одноразовий, з голкою 22G в комплекті, з кріпленням Luer Slip; Шприц ін'єкційний, 3-х компонент., одноразовий, стерильний, 2 мл, одна голка в комплекті; Система ПР (інфузійна), регулятор швидкості потоку, металева з’єднувальна голка, конектор Luer Slip, ін'єкційна голка 21G; Система ПК (трансфузійна), регулятор швидкості потоку, металева з’єднувальна голка, конектор Luer Slip, ін'єкційна голка 18G
- ID: UA-2026-03-24-012604-a
- Дата створення : 24.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28712405
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сітка хірургічна: Поліпропілен, Монофіламентна, 0,15 мм, Розм. чар.: 1,2x1,4 мм, 70г/м², н...×-
Сітка хірургічна: Поліпропілен, Монофіламентна, 0,15 мм, Розм. чар.: 1,2x1,4 мм, 70г/м², незабарвлена, розмір:6 x 14 см, Прямокутна, Без отвору, Плоска, Одношарова, не розсмоктується, без покриття, не для ІП розм., не самофіксується; Сітка хірургічна: Поліпропілен, Монофіламентна, 0,15 мм, Розм. чар.: 1,2x1,4 мм, 70г/м², незабарвлена, розмір:15 x 20 см, Прямокутна, Без отвору, Плоска, Одношарова, не розсмоктується, без покриття, не для ІП розм., не самофіксується; Сітка хірургічна: Поліпропілен, Монофіламентна, 0,15 мм, Розм. чар.: 1,2x1,4 мм, 70г/м², незабарвлена, розмір:7,5 x 15 см, Прямокутна, Без отвору, Плоска, Одношарова, не розсмоктується, без покриття, не для ІП розм., не самофіксується
- ID: UA-2026-02-25-001197-a
- Дата створення : 25.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28418335
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шовний матеріал з кетгуту, структура нитки: полірована, товщина нитки USP(EP): 0(4,0), сте...×-
Шовний матеріал з кетгуту, структура нитки: полірована, товщина нитки USP(EP): 0(4,0), стерильна, довжина нитки: 1.5 м; Шовний матеріал з кетгуту, структура нитки: полірована, товщина нитки USP(EP): 1(5,0), стерильна, довжина нитки: 1.5 м; Нитка хірургічна стерильна без голки, Кетгут, Полірована, 2(6,0), довжина нитки 1,5 м, розсмоктується, без покриття, колір Жовтий; Нитка хірургічна стерильна без голки, Капрон модифікований, Кручена, 1(5,0), довжина нитки 1,25 м, не розсмоктується, без покриття, колір Незабарвлена; Нитка хірургічна стерильна без голки, Капрон модифікований, Кручена, 3 mm, довжина нитки 7,5 м, не розсмоктується, без покриття, колір Незабарвлена; Нитка хірургічна стерильна без голки, Капрон модифікований, Кручена, 2/0(3,5), довжина нитки 1,25 м, не розсмоктується, без покриття, колір Незабарвлена; Нитка хірургічна стерильна без голки, Шовк, Плетена, 1(4,0), довжина нитки 1,5 м, не розсмоктується, з покриттям, колір Чорний; Нитка хірургічна стерильна без голки, Шовк, Плетена, 2/0(3,0), довжина нитки 1,5 м, не розсмоктується, з покриттям, колір Чорний; Нитка хірургічна стерильна без голки: матеріал нитки: Шовк, структура нитки: Плетена, товщина нитки USP(EP): 2(5,0), не розсмоктується, без покриття, довжина нитки: 1.5 м, колір нитки: Чорний; Нитка хірургічна стерильна без голки: матеріал нитки: Шовк, структура нитки: Плетена, товщина нитки USP(EP): 3.4(6,0), не розсмоктується, без покриття, довжина нитки: 1.5 м, колір нитки: Чорний; Нитки хірургічні стерильні з голкою; Нитки хірургічні стерильні з голкою; Нитки хірургічні стерильні з голкою; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліглактін 910, Плетена, 0(3,5), довжина нитки, 0,9, м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 40, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліглактін 910, Плетена, 1(4,0), довжина нитки, 0,9, м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 40, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліглактін 910, Плетена, 2/0(3,0), довжина нитки, 0,75, м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 30, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий
- ID: UA-2025-10-21-012827-a
- Дата створення : 21.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26834796
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Система ангіографічна, КТ, з трубкою з'єднувальною та швидкого наповнення, одноразова...×-
Система ангіографічна, КТ, з трубкою з'єднувальною та швидкого наповнення, одноразова, із одним шприцем, 200 мл, №1
- ID: UA-2025-08-29-007513-a
- Дата створення : 29.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26282417
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена