-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Медичні матеріали (Дренаж типу «Редон» (адаптер Жане), стерильний, з кольоровим кодуванням...×-
Медичні матеріали (Дренаж типу «Редон» (адаптер Жане), стерильний, з кольоровим кодуванням, ренгеноконтрасна смужка вздовж усієї трубки, з ПВХ, довжиною 500 мм. - Fr 18, Fr 24)
- ID: UA-2026-08-06-007412-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30013512
Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991470ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комплекти одягу і покриттів операційні- ID: UA-2026-07-27-007913-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29918577
Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991470ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нитки хірургічні стерильні з голкою- ID: UA-2026-07-15-004069-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29819638
Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991470ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інструмент ЛігаШур для електролігування і розділення тканин- ID: UA-2026-06-25-010775-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29654639
Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991470ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні вироби 9 найменувань- ID: UA-2026-06-04-013046-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29443188
Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991470ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шовний матеріал- ID: UA-2026-06-02-009475-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29410786
Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991470ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Степлери, скоби- ID: UA-2026-05-25-010709-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29329393
Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991470ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Медичні матеріали (Пробірки транспортні з аплікатором)- ID: UA-2026-05-20-001621-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29277558
Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991470ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Медичні матеріали (Рукавички, сільфони)- ID: UA-2026-05-11-013202-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29185445
Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991470ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Аспіратор ранового поля типу Янкауер- ID: UA-2026-05-08-005337-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29162930
Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991470ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні вироби 9 найменувань- ID: UA-2026-05-06-014283-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29141186
Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991470ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Серветки, бинти, вата- ID: UA-2026-05-05-004239-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29115683
Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991470ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Медичні матеріали (Пробірки вакуумні: 2мл; 4,5мл; 6мл)- ID: UA-2026-04-22-003326-a
- Дата створення : 22.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28986786
Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991470ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Медичні вироби 4 найменування- ID: UA-2026-04-22-003002-a
- Дата створення : 22.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28986468
Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991470ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Медичні матеріали (Медичні вироби 19 найменувань)- ID: UA-2026-03-16-004993-a
- Дата створення : 16.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28611866
Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський обласний онкологічний диспансер» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991470ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -